Бджоли визнані найважливішими істотами на Землі

Бджоли належать до одних із найважливіших комах на планеті. 

Яке значення мають бджоли в житті людини?

Бджоли є джерелом меду і воску. Також ці комахи беруть участь в запиленні рослин і саме від них залежить кількість рослинної і тваринної їжі. 

Що буде, якщо кількість бджіл зменшиться?

Разом із ними зникнуть горіхи, овочі, фрукти та зернові продукти. Ще одним наслідком може стати дефіцит корму для худоби. Адже він прямо залежить від урожаю кожного сезону, а птахів та тварин часто годують лушпинням від горіхів. Уявіть ситуацію: бджоли не встигли або не змогли запилити горіхові дерева. Відповідно не варто чекати на врожай і не потрібно дивуватися зниженню популяції фауни. 

Екологи попереджають

Учасники організації “Спостерігачі Землі” попереджають, що бджоли є дуже важливою ланкою нашої екосистеми. Той факт, що деякі види зараз під загрозою вимирання, змушує задуматися. Якщо втратити пильність над цією ситуацією і дозволити їй вийти з-під контролю, то можна зіткнутися з проблемами глобального масштабу. 

Вчені пояснюють, що людська діяльність шкодить бджолам. А саме інсектициди, зміна кліматичних зон і зменшення кількості рослин ведуть до їх вимирання. На черговій конференції екологи зауважили, що наше життя також залежить від цих комах. Адже вони обпилюють рослини, які виробляють кисень. А без нього людське існування неможливе. 

Потрібно бережно ставитися до природи і берегти популяцію бджіл. 

А ви знали про значення цих комах у нашому житті?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: