Визначте основну вашу проблему, вказавши, що першим побачили на цій картинці

Цей тест допоможе визначити, що вас найбільше турбує. 

У кожної людини є труднощі та негаразди, які не дають спокійно жити. Для того, щоб визначити ваші болючі точки пропонуємо уважно поглянути на картинку нижче. Що першим вам впало в око? 

Декілька зображень символізують певні типи проблем. Потрібно знати свого ворога в лице, щоб боротися з ним. 

Визначилися? Тоді читайте результати. 

Кілька левів

Якщо ці хижаки першими привернули вашу увагу, то це свідчить про надмірну кількість стресу у вашому житті. Швидше за все ви нехтуєте своїм відпочинком, приділяючи занадто багато уваги роботі. Ваш розум постійно думає про невиконані справи та обов’язки, що не дає розслабитися. 

На розв’язання проблем йде увесь вільний час, сили та енергія. Однак чи вартують вони того? Чи справді сенс вашого життя зводиться до вирішення складних ситуацій?

Для того, щоб почати отримувати насолоду від кожного дня, розставте пріоритети. Не бійтеся просити про допомогу чи делегувати певні завдання. Вільний час краще присвятити собі і тим речам, які вас справді цікавлять. 

Дерева

Ви намагаєтеся все навколо тримати під контролем. Якщо якась ситуація не піддається вашому впливу, то у вас виникає роздратування та паніка. Будь-яке відхилення від плану змушує вас стресувати.

Будь-який серйозний крок чи важливе рішення також  викликає страх і тривогу. Проте навчіть з позитивом приймати зміни, щоб життя почало змінюватися на краще. 

Зебри або жирафи

Ваші таланти і здібності залежать лише від вас. Та проблема в тому, що ви боїтеся розкрити їх.

Ви звикли залишатися у своїй зоні комфорту. Вам зручно уникати зайвого спілкування та контакту з іншими людьми. Однак така тактика навряд чи принесе позитивні зміни у ваше життя. Перед вам є загроза самотності. 

Пантера

Мабуть, у вас більше не залишилося сил рухатися далі. Ви втомилися і більше не бачите причин для радості. Проте не потрібно засмучуватися, адже достатньо попрацювати над сприйняттям ситуації, щоб почати помічати щось хороше. 

Навколо вас є люблячі люди, які завжди готові підтримати і змотивувати. Проводьте більше часу з близькими і займайтеся тими справами, які приносять вам задоволення. 

А що першим побачили ви?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: