Більшість досліджень показало, що вагітність до 19 років, так і після 35 років може мати великі ризики як для мами, так і для дитини

Вченими вже неодноразово проводилися різні дослідження, щоб з’ясувати, який вік для жінки вважається оптимальним, щоб народити дитину. Не можна заперечувати той факт, що вік батьків досить сильно впиває як на здоров’я майбутнього малюка, так і на його життя в цілому.

Діти, які народжуються у дівчат, яким навіть ще не виповнилося 18-19 років, часто перебувають у менш вигідних умовах. А ось діти, які народилися у старших батьків, мають більше шансів на те, що у них буде щасливе дитинство та достатня кількість уваги з боку батьків.

Більшість досліджень показало, що вагітність до 19 років, так і після 35 років може мати великі ризики як для мами, так і для дитини. За останні декілька років, кількість ранніх вагітностей знизилася, але все одно, кожна десята дитина народжується у мами, яка перебуває у підлітковому віці. Дана проблема більше стосується малорозвинених країн.

Кількість випадків пізньої вагітності зросла приблизно в 5 разів, за останні півстоліття. Мова зараз йде про країни з високо розвиненою економікою. Але дослідникам вистачає навіть цих даних, щоб зуміти проаналізувати, як вік матері може надалі вплинути на життя малюка. Виявилося, що діти молодих мам і старшого віку, мають проблеми з підвищенням рівня цукру, якщо порівнювати їх з дітьми матерів у віці 20-25 років.

Молоді мами набагато частіше народжують малюка раніше призначеного терміну та частіше стикаються з проблемою нестачі ваги. В дорослому віці вони можуть мати деякі проблеми з навчанням та запам’ятовуванням. Це також може бути обумовлено тим, що молоді батьки просто не мають всіх можливостей та часу, щоб допомогти своєму малюку з триманням якісної освіти. 

Малюки, які народилися в старших жінок, теж можуть народитися дещо раніше, але досить рідко мають проблеми з розвитком та показують хорошу успішність в навчанні. Такі малюки мають більше шансів всебічно розвинутися.

Все більше жінок починає вважати, що краще народжувати після 30 років, коли ти досить твердо стоїш на ногах і фінансово спроможний забезпечити свого майбутнього малюка. Вчені вважають, що найкраще народжувати жінкам в 34 роки.

Техаські вчені провели ряд досліджень, які показали, що жінка яка народжує свою першу дитину в 34 роки, буде завжди себе почувати приблизно на 14 років молодше, ніж та, яка народила в ранньому віці. Але не всі погоджуються з такою думкою, аргументуючи це тим, що при наявності ряду соматичних захворювань ймовірність народити здорову дитину без шкоди для власного здоров’я з роками тільки починає знижуватися.

Матерям радять велику увагу приділяти своєму здоров’ю. Саме в 25-30 років, більшість жінок наважується на вагітність, коли вони свідомі та готові до важливого кроку. У цьому віці, матері найкраще контактують зі своїми дітьми, що у майбутньому допомагає вибудувати хороші та міцні відносини. А от коли дитина народжується у старших батьків, то порозумітися буває вкрай важко, оскільки в стосунках буде панувати більше контроль та диктат, ніж повноцінна любов.

А що ви скажете з даного приводу?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector