Брудна правда про всіх знаків Зодіаку

Це той гороскоп, на який більшість з нас скаже :” Неправда! Астрологи телепні!” О так, це все тому, що нам дуже важко визнати, що ми маємо погані сторони. Нам простіше жити в ілюзії своєї ідеальності.

Але Астрологи також люди, в них також є знаки Зодіаку і вони чесно зізнаються, що у них, як і у всіх людей, є свої тарган та чорні плями. Найголовніше, не ображатися на гороскоп, а взяти його собі на озброєння в спілкуванні з іншими людьми.

Звісно, кожен з нас ріс і виховувався в різних умовах. Хтось виділив більше часу на власний саморозвиток, хтось – менше. Тому не всі передбачення можуть збігтися з поведінкою зрілої, сформованої різними обставинами, людини. Це просто те, чим зорі наділили нас з самого початку.

Овен

Овни імпульсивні, шумні і агресивні. Ви виглядаєте фальшиво, тому що у ваших діях мало чуттєвості і глибини. Ви любите пограти грека. Ви недалекоглядні, спрощуєте картину світу особисто під себе і вам може бути абсолютно байдуже, що таким чином ви її спотворюєте.

Телець

Вас важають нудним. Багато людей втікають від вас, бо ви перегинаєте у контролі. Ви дуже вперті і власні. Хоч самі ви вважаєте ці рихи своїм козирями, людям не подобається ваша компанія через них.

Близнюки

Ви дуже не зосередженні. Вам навіть важко інколи зрозуміти світ потік думок, не те, що запам’ятати його. Ваша мінливість лякає людей. А постійна потреба в увазі – надзвичайно втомлює.

Рак

Ви залишилися дітьми. Через це, як наслідок страждаєте на егоїзм, слабку силу волі, схильність до вередування і постійні істерики. Але найгірше, що страждаєте не лише ви, але й всі навколо. Бо вам дуже важко змиритися з тим, що комусь добре, коли вам погано.

Лев

Люди ввічливо говорять вам, що ви горді. Але насправді ви просто самозакохані. Ви настільки любите себе, що радієте, коли з’являється можливість когось принизити на власному фоні. Це абсолютно не додає вам ніяких заслуг. А ще ви зазвичай скупі.

Діва

Діви намагаються всім допомогти. Що ж тут поганого? А те, що вони роблять це не з альтруїзмом, а через, навпаки, свій нарцисизм. Дівам дуже подобається, коли всі знають і говорять про їхню добру натуру. Вони й самі нерідко зриваються і розхвалюють себе публічно.

Терези

Терезам вірити не можна, адже вони й самі не знають чого хочуть. Сьогодні ви можете поклястися комусь у вічному коханні, а завтра пошкодувати про це. Ви маніпулюєте людьми. Наперед продумуєте промови, якими потім будете давити на когось. А ще ви дуже любите мудрувати. Шкода лише, що ця мудрість дуже часто награна.

Скорпіон

Ви нищте життя інших людей через свої комплекси. Ви думаєте, що робите все правильно, але чому страждають ваші близькі люди. Ви переконані, що люди, яких ви справедливо наказуєте, будуть терпіти це стільки, скільки вам завгодно. Але вони просто йдуть від вас, і ви залишаєтесь на самоті.

Стрілець

Ви копіюєте інших людей. У вас мало свої власних ідей. Вам завжди нудно, і тому люди часто не хочуть запрошувати вас на свята чи заходи. Ви гіперболізуйте, намагаючись уявити що думають інші люди, тому часто накручуєте себе і своє оточення. Ви схильні підорювати всіх навколо у смертних гріхах.

Козеріг

Ви не вмієте цінувати щось по-справжньому. Для вас кожен новий досвід – це можливість прославитися. Все, чого ви прагнете – це слава і визнання, і вам байдуже якою ціною. Тому ви можете з легкістю зрадити навіть друга, або настукати на нього. Словом, ви той ще егоїст.

Водолій

Ви втомлюєте людей навколо своєю надуманою унікальністю. Вас просять заспокоїтись і трохи побути собою. Але ви не можете так просто заспокоїтися, якщо ще не стали оригінальними та неповторними. бажання виділитися штовхає вас на дурні вчинки. Але ви абсолютно не виносите з цього ніяких уроків і повторюєте ті ж самі помилки.

Риби

Риби природжені актори, а їхній улюблений жанр – це драма. Все їхнє життя – це один напружений сюжет. Найголовніше, що проблем у Риб може взагалі не бути, але з ролі жертви вони не виходять ні на хвилину. Риби заздрісні та нещасні від того. Всі навколо Риб мусять також страждати та грати в їхній п’єсі.

Ну що, роздратували вас астрологи?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector