Випадкових подій не буває

Якщо Бог не хоче підписуватися своїм іменем, він називається Випадком.

Існує Космічний центр управляння збігами. І ми відчуваємо його дію на собі, коли абсолютно випадково, здається зовсім не продумано знаходимо те, що так давно шукали, або потрапляємо туди, де нам й справді місце. Існує дуже багато таких історій, які можуть здаватися нам абсолютно неймовірними та непередбачуваними. Але саме так було заплановано.

Випадковості не випадкові. У кожному збігові є Божий задум. Такими ситуаціями Творець заявляє нам про себе. Він, наче говорить: “Поглянь, людино, результат твоїх намірів і дій може здивувати навіть тебе саму”.

Всі наші наміри, думки та бажання фіксуються у Космосі. Ми можемо давно забути про те, чого побажали, але Всесвіт все пам’ятає. Наша підсвідомість також все це пам’ятає і транслює на наше життя. Ми забажаємо комусь зла, розгніваємося на когось на роботі, розсердимося на партнера, а до кінця тижня забудемо про свої погані думки. Але Всесвіт не забуде. ми накопичуємо весь негатив у собі, навіть якщо не відчуваємо. Так само відбувається і з добрими намірами та думками. Все, що ми вкладаємо в себе, рано, чи пізно проростає у якісь події, які ми наївно називаємо випадковостями. Але ж ні, все це є результатом наших бажань та рішень.

Ви самі автори своїх життєвих сценаріїв. І кожна людина, чи подія, яка приходить у ваше життя прописані вами самими. Візьміть відповідальність за цю історію. Пишіть лише те, що хочете отримати. Пам’ятайте, лише від письменника залежить сюжет п’єси.

Гарних вам “випадковостей” і будьте здорові!

А ви вірите у випадковості?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector