Чекайте чоловіка, який змусить відчути, як у вас ростуть крила…

Не варто боятися самотності. Якщо у твоєму житті не має другої половинки, то це зовсім не ознака того, що з тобою щось не так. Навпаки, ти знаєш собі ціну і погодишся на стосунки лише з гідною людиною.

Дочекайся того чоловіка, який викликатиме в тебе мурашки по тілу. Поруч з яким ти відчуєш свою жіночність і красу. Поруч з яким у тебе будуть горіти очі і палати серце. Поруч з яким ти забуватимеш про весь світ.

Дочекайся того чоловіка, який покохає тебе такою, як ти є. Який безперестанку буде це доводити не лише словами, але й вчинками. Який зробить все заради твого щастя.

Дочекайся того чоловіка, який завжди знайди для тебе вільну хвилину. Він готовий пожертвувати своїми особистими планами заради вашої спільної зустрічі. Йому подобається проводити разом час.

Дочекайся того чоловіка, який завжди простягне руку допомоги і підставить своє плече. Він – твоя опора і підтримка. Ви разом йдете до реалізації своїх мрій та бажань. А твій успіх – це привід для його гордості. 

Дочекайся того чоловіка, який розмалює твоє життя новими барвами. Завдяки йому в тобі почне горіти вогник і з’явиться нескінченне джерело енергії.

Дочекайся того чоловіка, який із захватом буде дивитися на тебе. Він пишатиметься тобою і розділятиме усі перемоги. Для нього ти завжди будеш найкращою. 

Дочекайся того чоловіка, який знайде спільну мову з твоїми друзями та рідними. Вони будуть називати вас чудовою парою і не переконуватимуть, що ти гідна кращого. Адже твоє щастя вже поруч. 

Дочекайся того чоловіка, який буде тебе надихати, окриляти і мотивувати підкорювати нові вершини. Поруч з ним не буде нічого неможливого. 

Чи є у вас друга половинка, з якою ви готові провести усе своє життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector