Син після одруження жив зі свою дружиною Лілею у моїй квартирі.
Олексій знав, як тяжко далась мені розплата за це житло. З колишнім чоловіком Ігорем ми декілька років виплачувати іпотеку. А потім ми розлучились і мені ще довелось віддати йому частку за квартиру.
Я дітям одразу сказала: “Живіть без проблем, але на свою домівку уже починайте складати”.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Мені зараз 54 роки, я ще трохи попрацюю, а потім піду на пенсію. На неї прожити мені буде важко, тож я планувала здавати квартиру в оренду. Адже сама зараз живу у невеличкому будиночку селі. Звідти мої батьки родом. Щоправда, їх уже немає в живих.
Моєму Олексію уже 39 років, одружився лише 2 роки тому. Вони з Лілею працюють на одній роботі. Вона дівчинка мила, хороша. Та я її особливо не знаю, адже ми майже і не бачимось. Вони усі будні дні працюють і я. Потім у вихідні постійно назбирується безліч справ і взагалі ніколи по гостях ходити.
Проте я періодично зідзвонююсь зі сином. Ніби все добре, живуть мирно, уже й грошей на перший внесок назбирали. Я дуже рада за них.
У Лілі ще є молодша сестра Таня. Вони з мамою живуть у селі. Таня минулого року закінчила навчання в університеті, та роботу важко було знайти, повернулась назад додому.
Сваха ціле життя двох дочок сама виховувала, тож з квартирним питанням старшій доньці допомогти не могла.
Але це, мабуть, на краще. Вони обидвоє складатимуть, думатимуть за майбутнє. Не буде скандалів з приводу того, чия сім’я більше приданого дала. Все самі. Крізь терни і до зірочок.
Я і сина свого так виховувала змалечку. Кажу, на мене навіть не думай розраховувати. Максиму, це не сяду тобі на шию в старості. Але подачок від мене не буде.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
А Олексій і не чекав. Жодного разу не обмовився тим, що я йому повинна щось. Навпаки за квартиру надану в тимчасове користування був щиро вдячний.
На початку осені у нас трапилась неприємна ситуація. Мій двоюрідний брат Петро захворів і мав приїхати у місо на обстеження. На декілька днів. Попросив у мене прихистку(знав, що я маю квартиру), щоб не витрачати додаткові кошти.
Ну я зателефонувала до сина, спитала, чи можна було б заселити дядька Петра до них?
– Та без питань. Жодних проблем. Я дядька Петра вже сто років не бачив. Матрац є, на кухні йому постелимо – говорив Олексій радісно.
Та от наступного ранку усі плани помінялись. Син подзвонив сам і сказав, що незручно йому, але мусить відмовити. Квартира ж однокімнатна, місця мало.
– Давай я оплачу йому місце в якомусь готелі – запропонував син.
Я сказала, що не потрібно. Самі розберемось. Зняла для брата квартиру подобово, оплатила. Мені стало ніяково, я ж вже пообіцяла. Він і так багато витратить грошей на лікування.
Подумала, що син відмовив через те, що невістці було незручно. Чужі родичі, незнайому. Нащо їй цього?
Та все пройшло добре, брат побув 4 дні і повернувся додому.
Минула осінь, настала зима. Грудень. 31 число. До мене телефонує сваха привітати з Прийдешнім Новим роком. Вона завжди мене вітає зі всіма святами.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Ми обмінялись привітаннями і почали говорити на буденні теми. Вона мене мимохідь і питає:
– А як там Танічка, не мішає молодятам? Не жалілись тобі на неї?
Мене ця фраза поставила в ступор. Така інформація до мене не доходила.
– Та чому вона має мішати? – акуратно спитала я.
– Та я теж так думаю. Вона дівчинка акуратна, прибере і приготує, коли треба. Лілі допомагає. Добре з роботою усе вийшло. Бо ж Ліля їй допомогла влаштуватись.. Та ви, мабуть, і так знаєте вже все…
Знаю. Еге ж. Нічого я не знаю. Таня вже місяць жила у моїй квартирі без мого відома. Не розуміла, чому Олексій мовчав і нічого не говорив мені. Не виявив це надто важливим?
Я до нього зателефонувала.
– Олексійку, а ти нічого сказати не хочеш?
– Що саме? – я відчула, що він напружився.
– Дядька Петра ви не заселили, бо там вже Таня жила? Чому ти мені цього не сказав? Я думаю про такі речі попереджати треба! От купите свою квартиру, то запрошуйте кого тільки хочете, а у мою не потрібно!
Я б їм нічого не сказала, якби вони тоді прийняли Петра. А так невістка закомандувала і його не впустила, а свою сестру швиденько прихистила. Несправедливо виходить!
Таня з’їхала через декілька днів, але на мене тепер ображається сваха і невістка. Але я не розумію, через що? Хіба я не права? Моя квартира, роблю те, що хочу.
Як ви думаєте, хто правий у цій ситуації?
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Програма очищення організму, яка виручить вас за один день
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Що змусило молодого хлопця забрати жити до себе літню сусідку?
– Доведеться трохи потерпіти! – зціпивши зуби сказала Катя, коли наважилась відвідати матір. ЇЇ вже 8 років не було у рідному місті
Весілля мого сина не забуде ніхто. На ньому розкрилося дві страшні таємниці
Відмовилася дати зовиці грошей на лікування дитини, вже накипіло. Вони ще колишній борг не повернули. Думає, що ми ті купюри малюємо чи що?
На вішалці одне-однісіньке висіло її стьобане пальто. Старенька наділа його, взяла вузлик, причинила за собою двері, пішки спустилася на вулицю
Художник-самоучка перетворює металеве сміття в неймовірні скульптури
Справжня любов виглядає ось так, що б там не казали
10 ознак того, що ваш хлопець і ваші відносини роблять вас нещасною
– Люди, схаменіться. Ви хочете відібрати в хлопчика ті мізерні крихти? Ваші діти набагато кращі за вас. Вони навчилися співчувати та робити добро
