Через тиждень дівчинку забрали органи опіки. Навіть згадувати страшно скільки всього натерпілася Аліна

Дитинство Аліни було схоже на казку. Турботливі мама і тато робили все аби їх принцеса була найщасливішою. Та один випадок змінив усе. Батько отримав травму лівої руки. Через це він втратив стабільну високооплачувану роботу. Після цього мати почала усе тягнути на собі.

Чоловік замість того аби допомагати дружині, почав пити. Спочатку жінка боролася, влаштовувала скандали, а потім сама пристала до оковитої. Так життя Аліни перетворилося на жах. 

Дівчинка не могла навіть поїсти на кухні. Там зазвичай були батьки. Коли вони бачили дівчинку, то одразу починали кричати і навіть бити.

Зазвичай крихітка вичікувала момент і з усіх ніг бігла до сусідки – тітки Олени. Жінка приймала маленьку гостю з задоволенням.

Так тривало до п’ятого класу. Одного разу Аліна йшла зі школи. Біля під’їзду стояла швидка допомога. Коли дівчинку помітила сусідка Олена, пригорнула до себе і заплакала: сиротина ти моя. Потім Аліна дізналася, що померли батьки від спиртного. Купили в когось з під поли. Виявилося, що погана горілка була.

Через тиждень дівчинку забрали органи опіки. Поселили в дитячий будинок. Навіть згадувати страшно скільки всього натерпілася Аліна там. Провідувати приходила тільки тітка Олена. Обіцяла, коли будуть всі необхідні документи на опіку, тільки тоді зможуть забрати дівчинку до себе.

В чеканні минув рік. Нарешті вдалося. Олені дозволили опіку над сиротою. В мами Олени, так називала Аліна свою другу маму, крім дівчини були свої діти. Назар і Артем. Близнюки, старші від названої сестри на три роки. Але то не заважало їм дружити. Нарешті Аліна знайшла спокій в люблячій її сім’ї. Дядя Володя став для дівчинки другим татом. Іноді вона думає, що б було з нею, якби мама Олена не забрала її у свою сім’ю.

Минають роки. З Олегом у них міцна сім’я, підростають дві донечки. Маму Олену і тата Володю не забувають. Найрідніші люди для Оленки. Тому як тільки з’являється нагода, їдуть провідати, везуть внучок. Дівчатка скучають за бабусею та дідусем. До речі, Назар і Артем одружилися з близнючками. В них у кожного по двоє дітей. Всі діти схожі між собою. Але бабуся і дідусь якимсь чином відрізняють хто є хто. На свята в батьків збирається велика, дружна родина. Олені та Володимиру немає часу сидіти біля під’їзду. Онуки розважають, адже їх шість, і всі майже одного віку.

А ви б змогли взяти дитину з дитбудинку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NastjaZ
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector