Чесна правда про те, що означає бути сильною жінкою

Буквально на днях мій хороший друг написав таке для мене:

«Сильних жінок важко любити, тому вони завжди самі. Чоловіки бажають жінок, яких потрібно захищати та допомагати їм. Сильна  ж жінка − це безжальна або постійно втомлена жінка. Та й взагалі, сильні жінуи не вміють бути спокусницями».

Коли я це читала, то не могла повірити у те, що це є правда. Мені так кортіло різко відповісти на ці слова, навіть не згадувати хто для мене ця людина і що ми пережили разом ще з далекого дитинства. Проте, я не люблю інтернет-війн, але і себе я поважаю!

А тепер, затямте усі! Сильна жінка до біса приваблива, адже вона має свою думку, отже розум, яким вона звикла заробляти на себе та свої потреби. Тільки сильна жінка знає що і коли можна говорити, аби не погіршити ситуацію. саме сильна жінка ніколи не буде їсти чоловікові мізків та бажати, аби він змінився.

Так, я не хочу чиєїсь допомоги, бо звикла все робити сама, проте я не сталева і теж маю почуття. Часто мені хочеться поплакати та виговоритися. Я прекрасно розумію, що жити сам на сам немає сенсу і я мрію про щасливе материнство і хочу бути дуже хорошою дружиною.

У мене навіть думки ніколи не було про те, що я не хочу спілкуватися з тими, хто менше досягнув у цьому житті ніж я. Я звикла поважати думку кожної людини, адже всі ми у чомусь буваємо праві, так само і всі мають право на помилку і це нормально!

Сильна жінка любить себе та цей світ, тому від неї віє хорошою енергетикою.

Я — сильна жінка, тому що я твердо знаю, хто я така.

А тепер про те, що сильних жінок дуже важко покохати.

У нас закохуються ті, хто цінує впевненість, кому важливо мати міцне плече опори біля себе, адже вони цінують усі наші найкращі риси характеру.

Тільки сильна жінка може відважно полюбити і пронести це почуття крізь усе своє життя. Тільки сильна жінка рідко помиляється у своєму виборі.

Ви досі боїтеся сильних жінок?

Можливо, ви боїтеся, що почуватиметеся невпевнено з таким жінками?

Годі вам! Насправді, сильна і закохана жінка – ще та дитина, яка знає, що разом у парі потрібно кайфувати від життя та моментів, які воно дарує. Сильна жінка може навчити цінувати навіть найменше, що є у вашому житті.

Насправді, цей світ такий прекрасний. Скільки всього нам потрібно знати та вивчати, аби почуватися впевнено, аби ми могли відчути те чого прагне наша душа та навчитися розуміти себе.

Сильні жінки навчилися розуміти себе і з легкістю розуміють інших людей. Вони ніколи не будуть мучити вас незрозумілими загадками та надто розумними цитатами. У цієї вистачить любові, пристрасті та ніжності.

Сильна жінка – прекрасний приклад для дітей, адже вона перш за все показує, як можна роботи, а як не варто, а тоді вже починає говорити, а не так, як це зазвичай, роблять інші.

А ви вважаєте себе сильною жінкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector