Чесне послання чоловікам, які не хочуть своїх дружин. Дійсно, є над чим замислитися!

Часто чоловіки говорять, що їхні дружини якісь не такі.

Мовляв, не одягають мереживну білизну щодня, ходять вдома в старому спортивному костюмі й пучком на голові, з ними нема про що навіть поговорити. Але чого ви так думаєте? Ясно ж, бо тепер вам дуже хочеться піти на зраду, адже ви маєте виправдання — вона вас не збуджує. Все наче і так, але ви себе питали? Запитайте себе таке:

А ви збуджуєте свою дружину? Що ви робите для того, щоб вона хотіла вас?

Будь-яка жінка може так розпалити пристрасть, що все навколо займеться полум’ям! Але для того їй потрібно хотіти це зробити. От скільки часу ви приділяєте комп’ютерним іграм? Скільки часу віддаєте своїм друзям? Скільки часу готові просто полежати перед телевізором? М? 

А як довго ви на день із нею?

Ви взагалі коли востаннє кудись разом ходили так, щоб ніхто зайвий вас не чіпав? Коли ви приділяли саме їй, а не всім навколо?

Тут не буде достатнім разом піти в ресторан чи поїхати кудись. Важливі емоції. Коли ви востаннє дивували свою дружину? Коли ви робили їй сюрпризи? Коли ви говорили, що її тіло прекрасне і ви її бажаєте?

Задумались? Ви на день приділяєте хоча б 15 хвилин виключно їй, не відволікаючись? Лише погляньте в її очі, а не в екран телефону!

А ви помічаєте її зміни в зовнішності? Зачіску, наприклад? Чи говорите ви їй компліменти? Чи цінуєте ви її? Ви її сприймаєте як норму! Думаєте, що вона одного разу стала вашою і це назавжди… Чому вона взагалі має бути з вами? Що ви їй дали? На що ви її надихаєте?

Якщо ігнорувати жінку, то вона повністю зачахне. Жінка завжди має бути першою, адже їй так потрібна ваша ласка, увага, ніжність, турбота. А ви й далі намагаєтесь ображатись, бо вона якась нудна? От і виплескуйте цю злість на незрозумілих істеричок, які опиняються у вашому ліжку.

А ви дбаєте про неї в ліжку?

Що ви робите для неї? Чи справді ви здатні довести її до оргазму? Може, вона симулює, бо шкодує вас?

То що ви їй даєте?

Та знаєте, що? Зовсім скоро може знайтись той, хто не вважатиме її нудною, добре постарається, щоб їй було комфортно, приємно, ніжно і незабутньо. І вона просто на вас заб’є.

І лише тоді ви зможете подумати, що щось не так, що десь щось ви пропустили, що треба було постаратись, допомогти, потішити. Але вже буде пізно. Вона буде в мереживній білизні і забуде про піжами, розцвіте на очах, але зовсім не для вас.

І знаєте, що я вам скажу? Я буду радий, якщо з вашою жінкою таке станеться, адже жінок не можна ігнорувати, про них не можна забувати і ними не можна нехтувати. Задоволена жінка — щаслива жінка. І якщо ти на таке не здатний, то знайдеться той, хто захоче і зможе.

І тобі ти будеш ходити з рогами, які сам собі витесував довжелезними роками образ на дружину і нічогонеробіння.

Жінки, погоджуєтесь?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector