Чи варто відзначати день народження

У дитячі роки усі діти, хто має свою сім’ю очікує свого дня народження з року в рік, адже чекає привітань, подарунків та безліч уваги./

Уже в дорослому житті ми розуміємо ця свято зовсім інакше.

Нам не хочеться метушні. Ми хочемо спокою і просто побути з тими, кого дійсно любимо.

Навіть, викинути мобільний телефон, аби не читати сотню смс повідомлень від мало знайомих, які навряд щиро бажають цього того, що написано.

Ти розумієш, що твоє день народження ма бути твоїм днем цілком справедливого відпочинку, а не святом для гостей.

От зараз запрошуй колег, друзів, родичів.Стій на кухні цілими днями для того, аби все було, як у людей. Та чи дійсно це твоє свято у такому випадку?

Святкувати своє день народження?

Все частіше зустрічаю людей, які просто ненавидять своє день народження. Чому так трапляється?

Та що робити, аби від свого дня народження залишилися тільки приємні спогади.

 

  1. Підготовка. Ти хвилюєшся про те, аби всім вистачило місця, аби всі наїлися і вистачило напоїв. Ти не відпочиваєш, а літаєш біля своїх гостей для того, аби всім усе сподобалося.

    Можливо, краще зробити не такі великі гостини? Просто маленький столик із канапками, декільками видами м’яса, напоїв, алкоголю і солодощі. Так часто роблять в Європі. А що скажуть рідні? Вони до такого не звикли. Ще й скажуть, що залишилися голодними. Для чого себе паплюжити?

    Тому, ми замість того, аби привести себе в порядок починаємо впікати тістечка, величезні торти та готувати безліч салатів, бутербродів та декілька видів гарячих страв. Аби усім вистачило!

    Ну ось, прийшли запрошені гості. Вони сідають на найкращих місцях, а ви, як головна господиня сидите в куточку, бо все одно бігати треба на кухню з кухні.

    Тепер, гості поїли, привітали і можуть спокійно йти по своїх домівках, а ви щасливі і зовсім не втомлені відправляєтеся мити посуд.

    А якщо ще й у вас маленька квартирка, то день народження святкувати потрібно декілька днів: сьогодні родичі, завтра друзі. 

     

    Тому, нема нічого дивного утому, коли людина взагалі не хоче святкувати своє день народження.

  2. Набридливі родичі. У тебе скоро день народження! Ти взагалі святкувати збираєшся? Бо не кличеш чогось!

    Коли ти кажеш, що зовсім не хочеш святкувань, то вони ще й ображаються, а потім кажуть сюрприз та дають у кращому випадку декілька продуктів для того, аби ти просто швидко приготувала.

    Навіть, якщо ви хотіли у дуже тісній компанії відсвяткувати і поїхали за місто, то приїхавши до дому, побачите безліч пропущених дзвінків.

    Якщо не перетелефонуєш, то отримаєш ще море повідомлень де тобі скажуть, що ти поганий і взагалі на тебе образилися.

    Тому, ти просто вимушений тримати свій телефон біля себе!

  3. Психологічний тиск. Свіжі дослідження довели, що більшість не хочуть святкувати, бо почувають себе максимально напружено.

    Надто багато зайвих запитань стосовно цього свята. Усім цікаво як його я святкуватиму, тому мене це дратує.

    Також, людей нервує те, що всі чекають від дня народження чогось над грандіозного. Обов’язково мають бути феєрверки, столи ламатися від їжі, а ще – торт! Люди, наче ніколи нічого не їли!

    Коли родичі починають згадувати про мій вік і досягнення – це мене вбиває. Відразу хочеться запитати для чого це знати всім, а ще просто кинути салом у обличчя.

    Також, не подобається, коли у цей день надто багато уваги до твоєї персони. Не знаю чому, але мені не комфортно.

    Найкраще на свій день народження просто закритися від зайвих слів і провести час дійсно з найближчими!

А як ви святкуєте свій день народження?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector