Чим небезпечне енергетичне виснаження і як з ним боротися?

Чи знайоме вам відчуття, коли одразу після пробудження з’являється неймовірна втома? Не допомагає ні контрастний душ, ні кава. Сил працювати зовсім немає, а у поєднанні з розгубленістю та відсутністю концентрації робота дається у декілька разів важче.

Це все ознаки енергетичного виснаження, яке буває не лише через фізичну втому, але й наявність енергетичних вампірів у вашому житті. 

Ознаки енергетичного виснаження:

1. Неспокійний сон. Ви відчуваєте виснаження після чергового дня, але негативні думки, хвилювання й переживання не дають вам спокійно спати.

2. Дратівливість. Будь-яка дрібниця може вивести вас з себе. Ви без вагомих причин зриваєтеся на близьких, рідних і колег. Вам соромно за таку поведінку, але ви не можете контролювати свої емоції.

3. Проблеми з харчуванням. Ви не контролюйте свій раціон і вживаєте багато шкідливої їжі. Однак особливого апетиту у вас немає і ви часто забуваєте поїсти, списуючи це на велику кількість справ.

4. Недбалий зовнішній вигляд. Ви перестали доглядати за собою, а оточуючі все частіше говорять вам про надмірну блідість, синці під очима, потріпану зачіску та неохайний одяг. 

5. У вашому домі гинуть усі живі рослини. Кімнатні вазони відчувають вашу енергетику і переймають її. Якщо у вас енергетичне виснаження, то й рослини почнуть в’янути без вагомих на те причин.

6. Зниження лібідо. У вас немає фізичного потягу до протилежної статі, а стосунки з партнером давно охололи. Хоча раніше інтимна близькість була невід’ємною частиною вашого життя.

7. Дефіцит коштів. Здавалося б, ви добре заробляєте, але гроші не затримуються у вас надовго. Хоча ви економите на собі, а значну суму витрачаєте на рідних й близьких.

8. Лінь. Вам не хочеться розвиватися чи рухатися вперед. Будь-яка справа не викликає у вас натхнення. У вас є бажання закинути все і просто лежати в ліжку.

9. Хвороби. Якщо людина продовжує ігнорувати ознаки енергетичного виснаження, то організм вдається до більш серйозних маячків. Через захворювання він намагається привернути увагу до “витоку” енергії.

10. Депресивний настрій. Ваші думки направлені на негатив. Ви не бачите нічого хорошого навколо і живете з песимістичним настроєм. Якщо ви помітили за собою схильність бачити склянку наполовину порожньою, то змінюйте вектор свої думок, щоб наповнитися позитивною енергією.

Чим небезпечне енергетичне виснаження

Енергетичне виснаження та фізична втома – це нездоровий стан людського організму. Він не дозволяє людині нормально функціонувати та насолоджуватися життям. З’являються проблеми зі сном, харчуванням, внутрішнім станом та самопочуттям.

Це може призвести до серйозних захворювань й депресії, які вимагатимуть медичної допомоги. Саме тому варто вчасно відреагувати й зупинити “витік” енергії. 

Як боротися з енергетичним виснаженням

Усвідомлення проблеми – це перший крок до її вирішення. У боротьбі вам допоможе наступне:

– Проаналізуйте своє оточення і переконайтеся, чи немає в ньому енергетичного вампіра. Якщо така людина все ж знайдеться, то обмежте своє спілкування з нею і не дозволяйте їй продовжувати впливати на вас.

– Знайдіть баланс й гармонію між роботою та відпочинком. Ваше життя не повинно складатися лише зі стресових ситуацій, але й з приємних моментів.

– Займіться своїм харчуванням. Подбайте про те, щоб у вашому раціоні були всі необхідні мікроелементи. Перестаньте поспіхом їсти що-небудь. Відновіть режим триразового харчування з кількома перекусами за потреби.

– Займайтеся фізичною активністю. Це може бути будь-який різновид спорту. Альтернативою стане прогулянка на свіжому повітрі.

– Подбайте про те, щоб у вашій спальні нічого не відривала вас від міцного сну. Відставте всі гаджети і заслоніть штори.

– Позбудьтеся шкідливих звичок, які негативно на вас впливають.

– Боріться зі стресами медитацією або дихальними практиками. 

Досить нехтувати своїм здоров’ям і самопочуттям! Прислухайтеся до цих порад і бережіть себе.

Чи доводилося вам відчувати енергетичне виснаження?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector