Чим підгодувати лілії, щоб вони довго і пишно цвіли

Травень та червень — місяці, коли лілії пускають бутони для цвітіння. І це той період, який є ідеальним для додавання добрива. Що ж потрібно квітам? Лише три елементи: азот, калій і фосфор. Цей NPK-комплекс є у всіх комплексних добривах, як рідких, так і сипучих. Можна купити багато добрив, вибір їхній є величезним, але чи це допоможе? Від чого ліліям буде краще?

Як і чим годувати лілії в травні-червні?

Розчиніть у 10 л теплої води 2-3 ст. л. азофоски (нітроамофоски).

Полийте цим розчином коріння квітів, це допоможе квітам наростити зелену масу і рясно зацвісти.

Якщо ви за певних причин не можете чи не любите мінеральні добрива, то можете спробувати органічний гумат калію, він містить три необхідні лілії елементи та, окрім цього, комплекс корисних мікроелементів, які не лише стимулюватимуть ріст, а й підвищать імунітет рослини, її витривалість, допоможе пристосовувати до різких кліматичних змін. Для цього потрібно розчинити в 10 л води 50 мл рідкого гумату і полити по заздалегіть политій водою землі.

Підживлення лілій під час цвітіння

Лілії завжди чудово цвітуть, але це можна зробити ще більш пишним! Для цього треба кожні 2 тижні додавати комплексні препарати Стимул, Агрікол (Agrecol), гумат калію, азофоска. Дозування потрібно використовувати таке, яке зазначає виробник.

Лілям дуже подобається також деревний попіл (1 склянка на 1 метр квадратний). Закладіть його в ґрунт навколо рослини і щедро полийте. Підживлюйте лілії наприкінці літа або восени для рясного цвіту наступного року.

Як допомогти рослинам перезимувати?

Додайте рослині калійно-фосфорну підгодівлю: на 1 квадратний метр висипте 2 ст л суперфосфату (простого) і 1,5 л калімагнезії. Ці інгредієнти краще розчинити в теплій воді і просто полити кущ лілій. Після дощів мікроелементи відкриватимуться і періодично підживлюватимуть лілію.

Якщо ви живете в регіонах, де зими дуже холодні, то краще удобрити кущ перегноєм (товщина — 10 см). Це не тільки буде корисно лілії, а й збереже тепло взимку. А після осінньої підгодівлі найкращим рішенням буде додати азотного добрива в березні-квітні. 

Насолоджуйтесь цвітінням!

У вашому саду є лілії?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector