Свекрусі складно знайти спільну мову зі своєю невісткою. Як результат – скандали, постійні докори

Свекрусі найчастіше складно знайти спільну мову зі своєю невісткою. Як результат – скандали, постійні докори і тикання носом. Це ще можна зрозуміти, але коли невістка виганяє свекруху з її будинку, то це вже занадто.

Таку неприємність довелося пережити 60-річній Аллі Петрівні. У своєму віці жінка вела досить активний спосіб життя, рідко сиділа вдома і до останнього працювала консьєржкою на половину ставки. У будинку Алли завжди були чистота і порядок, панував домашній затишок. У приміщенні завжди пахло домашньою хрусткою випічкою, яку найбільше любив Андрій – син Алли.

До слова, хлопчика жінці довелося виховувати одній, оскільки її чоловік помер досить молодим. Це зробило Аллу сильнішою, адже ніхто, крім неї не міг подбати про її маленького сина. Андрій вступив на економічний факультет і після закінчення навчання влаштувався працювати за спеціальністю в маленьку, але досить перспективну компанію. І начебто все було добре, але Андрію було вже за 30, а він досі не знайшов супутницю по життю. Хоча хлопець був симпатичний: високий, ставний, з пишною шевелюрою пшеничного кольору і блакитними очима, займається спортом … здавалося б, мрія будь-якої жінки, але у нього з ними щось не складалося.

Правда, сказати, що він зовсім ні з ким не зустрічався не можна – у нього було кілька любовних романів, тільки тривали вони недовго і в серйозні стосунки не переростали.

Все було як завжди, але з часом Алла почала помічати за своїм сином, що в його ритмі щось змінилося: він почав затримуватися на роботі, йти кудись у вихідні дні і довго не повертатися. Напевно, у Андрія з’явилася якась дівчина. Нарешті, зраділа жінка, адже йому вже майже 35. Алла дуже чекала, коли Андрій познайомить її зі своєю майбутньою дружиною. Дочекалася.

Обраницю Андрія звали Аліною – це була досить самовпевнена дамочка, старша за нього років на 10. Попри те, що вона була старшою, виглядала досить доглянутою, молодою дівчиною. Словом, відразу так і не скажеш, що їй 45. Природно, як і всіх свекрух, Аллу не влаштовували хазяйські замашки Аліни, але жінка намагалася стримуватися, а даремно.

Через певний час син з невісткою одружилися і Аліна насамперед почала встановлювати в чужій хаті свої правила. Так, на їх дверях повісили замок, а із загального меню прибрали всю шкідливу їжу, тобто, випічку Алли і млинці, від яких був у захваті Андрій. Аліна пояснила це тим, що вона не їсть шкідливу їжу, значить ніхто не повинен її їсти.

Згодом Аліна завагітніла. Ця гарна новина повинна була всіх примирити і згладити обстановку, і Алла, природно, зраділа, що у неї скоро будуть онуки. Радіти рано було. Коли дитина народилася, бабусі з нею рідко дозволяли грати. Адже на думку Аліни, вона сама знає краще, як за нею доглядати і виховувати її. Всі спроби Алли Петрівни поняньчити малюка зводилися до того, що вона чула у відповідь звинувачення в тому, що розпестить дитину. Найприкріше в цій ситуації те, що син Алли повністю підтримував свою дружину.

Коли Аліна завагітніла другою дитиною, почалася розмова про те, що Алла Петрівна повинна пожити деякий час в іншій квартирі, орендованій. Адже їм всім буде тісно в одній. Жінка довго обмірковувала цю пропозицію, адже вона була не дуже привабливою, але все-таки погодилася через любов і повагу до сина. Вона вирішила не заважати будувати сімейне життя.

Тимчасове перебування Алли Петрівни на орендованій квартирі затягнулося вже на два роки і хто знає, скільки ще триватиме. Добре, що у Андрія вистачає совісті платити за орендоване житло, хоч і таємно від дружини.

Онуків Алла Петрівна як і раніше бачить вкрай рідко, їй не вистачає спілкування з ними. Та й взагалі, її ніби кинули, як непотрібну річ.

Про бабусю згадують лише тоді, коли від неї щось знадобитися. Наприклад, коли Аліні треба куди-небудь відлучитися, Аллу Петрівну просять посидіти з дітьми. Ну хоча б так вона може проводити час з онуками.

Уявіть, наскільки жінка добра і поблажлива, що терпить таке ставлення до себе. Все, що відбувається в сімейному житті Андрія її, звичайно, дуже турбує, але вона не хоче втручатися в нього, а як по-іншому вирішити цю неординарну і заплутану ситуацію не знає.

Що б ви порадили жінці в цій ситуації?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector