Чого не можна робити для свого чоловіка, щоб не зіпсувати собі життя

Побудувати стабільні та гармонійні стосунки вдається далеко не всім людям, тому що це доволі складна справа й ми не завжди навіть розуміємо як все працює. Жінки часто відмовляють собі у всьому і ладні йти за своїм коханим на край світу, але це не зовсім правильна стратегія. Ось які речі не варто робити для свого чоловіка, аби не зіпсувати власне життя.

Боготворити

Чоловікам подобаються самодостатні жінки, які знають собі ціну та нізащо не дозволять комусь ними керувати та маніпулювати. Якщо жінка завжди буде їх хвалити та у всьому догоджати, це їм швидко набридне, а ви повністю втратите себе.

Виправдовувати насильство

Якщо ваш чоловік маніпулює вами, завдає тілесних та моральних травм – це не нормальні стосунки і скоріше за все ви просто спілкуєтеся з людиною, яка має певні психологічні відхилення. Таке спілкування може призвести до виникнення депресії та погіршення самооцінки.

Кидатися в крайності

В стосунках головне знайти “золоту середину”. Якщо ви завжди будете відмовляти чоловікові та тікати від спілкування, це не змусить його залицятися дужче. Але й розповідати про свої невдалі стосунки на другому побаченні також не варто. Знайдіть баланс у спілкуванні.

Терпіти його ниття

Так, ви можете бути мудрою та турботливою жінкою, але терпіти ниття дорослого чоловіка ви не повинні. Врешті-решт він чоловік і має самостійно розв’язувати свої проблеми й не плакатися вам. Гармонійні стосунки вдається побудувати тільки тим, хто може вирішувати проблеми самостійно.

Ставати «сильною»

Сильна жінка – це дуже привабливе словосполучення. Відразу відчуваєш себе супергероєм. Але ви повинні розуміти, що в стосунках є двоє людей і якщо ви самостійно будете робити абсолютно все, то для чого тоді в цих стосунках чоловік?

Забувати про себе

Так, у вас з’явилися стосунки і тепер вам доведеться виділяти час і на цю сферу свого життя, та це не означає, що  ви повинні жертвувати всім іншим. Не варто відмовлятися від своїх мрій, друзів, хобі та цілей. Той, хто вас кохає, буде це розуміти та приймати.

Що ще, на вашу думку, не варто робити у стосунках?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector