У чому сенс сім’ї: мудра притча, яку варто прочитати всім, хто хоче жити в мирі й злагоді

У одному селі жив чоловік із дружиною. Їх сім’ю можна було впевнено назвати ідеальною та було так не завжди. Виріс чоловік у нещасливій родині. Батьки завжди сварилися та навіть билися. У підлітковому віці чоловік подивився на все це і вирішив, що у нього так не буде. Він хотів знайти собі добру та поступливу жінку, яка б слухала його та любила. От він і знайшов. 

З самого початку, вона здавалася справжнім янголом, піклувалася про нього та завжди у всьому слухала. Пройшов рік і пара одружилася. З того часу все кардинально змінилося й сім’я чоловіка стала нагадувати його батьків. А відразу ж вона така хороша була… Виявилося, що дружина його жила лишень з мамою та бабусею, не знала батьківської любові і у свій час також вирішила, що в неї все буде геть інакше. Тепер, молодята жалкували про свій вибір та не знали що робити. 

Одного разу, чоловік дізнався про мудреця, який жив у сусідньому селі та вирішив до нього навідатися. “Ходімо, може хоча б він тебе виправити зможе” – сказав чоловік. Розгорівся черговий скандал, але все ж вони зібралися та пішли.

Дорога була важкою і вони просто звинувачували у всьому один одного. Так до мудреця додому вони зайшли зі сваркою. Він подивився на них й посміхнувшись сказав:

– Ходімо зі мною, я вам дещо покажу.

Мудрець привів їх в одну кімнату. Там стояв круглий стіл, а за ним сиділи старі та похмурі люди. У всіх у руках були дуже довгі ложки, а посередині стояв казан з їжею. Виглядала вона надзвичайно апетитно, але якщо зачерпнути трохи їжі вони могли, то ось дістати ложкою до рота – ніяк! Вони буди дуже злі та змучені. 

Потім, чоловік відвів їх в іншу кімнату. Там все було майже так само, але за столом сиділи щасливі діти та голосно сміялися. Відмінність була у тому, що всі вони були ситі, тому що годували один одного, а не себе.

Молодята подивилися один одному у вічі та все зрозуміли. Додому вони йшли обійнявшись і їх почуття не зламав навіть дощ. З того часу, у їх родині панує мир та злагода. Ось так мудрець показав, що таке справжня щаслива родина.

Ви зрозуміли мораль? 

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector