Чого не можна робити в день народження?

Дуже цікаві прикмети в чомусь збігаються з дійсністю.

Прикмети на день народження

Дню народженню здавна надають важливого значення, приписують магічний сенс. Не дивно, що з ним пов’язано безліч прикмет. І якщо їх дотримуватися, можна керувати подіями майбутнього, прикликати удачу і залучити в життя щастя і успіх.

Що потрібно робити в день народження

Всім відома народна прикмета, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Але виявляється, це повір’я стосується і дня народження. Саме в цей час відбувається закладка вашої особистої програми на найближчий рік.

Прокинувшись в день вашого народження, налаштуйтеся на хороше – так ви станете максимально відкриті для підживлення позитивною енергією, яку Вищі Сили відправляють  цього дня імениннику. Вона має великий потенціал, здатність відновлювати пошкоджену енергооболонку. Хороший настрій в цей день навіть здатний зняти з вас надалі!

Неприпустимі конфлікти, смуток, агресія. Негативні емоції заблокують потік чистої енергії, і ви станете особливо уразливі для чорного чаклунства і енерговампірів. Думайте тільки про хороше, абстрагуйтеся від проблем. Що ви спроєктуєте в день народження на своє життя, то і притягатимете.

Якщо ви – віруюча людина, зверніться з молитовними проханнями до Бога. Вони неодмінно будуть почуті і виконані. Добрий настрій на день народження важливий ще й тому, що, згідно з давніми прикметами, як людина зустріне цей день – так і проведе весь рік аж до наступної дати.

Заздалегідь придбайте новий одяг і білизну для урочистості. Навіть якщо не збираєте гостей, все одно нарядіться і відсвяткуйте самі хоч символічно! Не надягайте старі поношені речі – віджахнете удачу. В кишеню наряду покладіть гроші (якщо немає кишень, підшийте з вивороту) – щоб вони весь рік водилися. І не переодягайтеся до кінця святкування, навіть якщо ви забруднений!

Що не можна робити в день народження

Окремо потрібно поговорити про те, чого не повинен робити іменинник в свій день народження.

Не можна заздалегідь відзначати день народження – вважається, що цим ви укорочуєте собі життя.

Не беріть за день до дня народження і в саме свято в борг (навіть солі у сусідки не просіть, а вже тим більше грошей!). Інакше весь рік вас будуть переслідувати фінансові проблеми, клопоти, негаразди і конфлікти на роботі.

Не робіть милостиню і не давайте нікому в борг у день народження – роздасте удачу і добробут на найближчий рік.

По можливості утримайтеся від спілкування з хворими – високий ризик перетягнути на себе чужі болячки. Якщо цього не уникнути, то покладіть в кишеню срібний виріб – він посилить ваше енергополе, що протистоїть хворобам.

Люди, яких ви запрошуєте на день народження, теж впливають на ваш найближчий рік. На святі не повинно бути присутнім 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 або 100 гостей. Вважається, що така кількість накликає на іменинника біду.Те ж саме стосується і кількості свічок на святковому столі і торті. Якщо ваш вік збігається з однією з перерахованих вище цифр, можна вийти зі становища, купивши свічки у вигляді цих цифр або ж зовсім відмовитися від свічок.

У день народження стоншується бар’єр між вами і тонким світом, тому ви стаєте особливо сприйнятливі і до хорошого, і до поганого. Тому не варто запрошувати людей, з якими у вас не дуже теплі стосунки, тих, в чиїх намірах ви сумніваєтеся.

Якщо хтось розбив посуд в день народження, треба сказати: «На щастя!». Викидати осколки можна тільки на наступний день – щоб не винести з дому удачу. Те ж саме стосується і виносу сміття – краще відкласти його до ранку наступного дня.

Що не можна дарувати на день народження

Подарунки теж грають магічну роль у долі іменинника. Тому важливі і прикмети, що стосуються їх.

Перерахуйте кількість квітів в композиції (якщо це, наприклад, кущові троянди, рахуйте по стеблах). Вона має бути непарною! В іншому випадку витягніть одну квітку або ж викиньте композицію.

Небажано дарувати галантерейні вироби та керамічний посуд (гаманці, рукавички, вази і т.п.) – до негараздів на роботі і проблем з фінансами. В крайньому разі, щоб «знешкодити» подібні подарунки, потрібно покласти в них монетку. Це може зробити і дарувальник, і іменинник.

Ніж в подарунок – конфлікти в сім’ю. Те ж саме стосується будь-яких колючих і ріжучих предметів (голок, ножиць, шабель і т.п.). Не даруйте їх! А якщо самі отримаєте їх в презент на день народження, то краще позбудьтеся них.

Перли для іменинника – сльози, тому не даруйте вироби, інкрустовані перлами. З цієї ж причини не варто дарувати носові хустки. Якщо ви все-таки отримали такий презент, його треба змочити в святій воді, перш ніж користуватися.

Дзеркало – коридор між двома світами, реальним і потойбічним. Оскільки в день народження наше енергетичне поле дуже вразливе, то дзеркало, отримане в подарунок, може зіграти фатальну роль у долі іменинника. Дивитись в нього можна тільки наступного дня!

Не приймайте подарунки від людей, в чиїй порядності ви не впевнені, – ви цілком можете отримати «сюрприз» у вигляді чогось поганого. Якщо відмовитися немає можливості, беручи подарунок, прочитайте про себе: «Беру тільки те, що бачу, а невидиме залиш собі». І подумки перехрестіться. І якщо все-таки сумніваєтеся з приводу намірів дарувальника, подарунка потім позбудьтеся.

Краще викиньте, не передаровуйте!

Чи вірите ви в прикмети?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector