Чоловік любить не жінку, а своє відчуття поруч із нею

Той, хто по-справжньому кохає – йому не під силу принизити свою кохану людину. Образити та зробити боляче теж. Коли чоловік поринає у це прекрасне почуття, жінці більше не потрібно щось доводити – він вірить, що його почуття взаємні. І навіть ні слова не кажіть про “давній” вислів: б’є – означає любить. Можливо, у дитячому садочку усе і так. Як максимум, у середній школі. Але подібний принцип аж ніяк не стосується зрілих та здорових стосунків.

Чоловік, що справді кохає, буде старатись оберігати душевний спокій своєї коханої. Він зробить все, щоб вона ніколи не почувала себе стривоженою чи пригніченою. Люблячий чоловік ніколи не зрадить. А ще – він обов’язково захоче від своєї коханої дітей. Не одразу, а одного дня… Адже у ньому настільки багато кохання, що вистачить на цілу сім’ю!

Чоловік, що кохає, зробить все, щоб його жінка ні про що не турбувалась. Навіть якщо працювати доведеться зранку до вечора. Вона та її бажання завжди будуть для нього на першому місці. Він навіть зможе відмовитись від шкідливих звичок чи токсичних знайомих – усе заради неї.

Він не буде прикидатись іншою людиною. Тільки із коханою жінкою чоловік зможе стати по-справжньому собою. Не таким, як із друзями чи батьками – а справжнім собою. Він буде дитиною, немов поруч із мамою і веселим, як із друзями. А також, поруч зі своєю коханою він стане тим, ким ніколи раніше не був. Ніколи і ні з ким. І вона це відчуватиме.

І допоки вчені ламають голови, щоб пояснити відчуття кохання, він та вона будуть знати, чим кохання є насправді. І вони більше не захочуть нікому нічого пояснювати. Адже це дивовижне почуття буде їхнє, інтимне, рідне.

Той, хто дійсно любить, зуміє навіть душу віддати своїй коханій людині. І байдуже, у що вона буде вдягнена: у розкішну сукню чи домашній халат – він кохатиме її незалежно від того, наскільки добре чи погано вона виглядає.

Коли-небудь відчували подібне? Діліться власними міркуваннями стосовно чоловічого кохання у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector