Чоловік повністю промокнув і був ледь притомним, тому не реагував на гавкіт свого пса, а температура до вечора опустилася нижче нуля

Всі вже давно переконалися, що найбільш вірними і відданими тваринами є собака. Він ніколи не кине свого господаря в біді, якщо він для нього такий же вірний друг. Собака навіть може пожертвувати своїм життям заради людини. Сьогодні ми хочемо вам розповісти одну історію, де собака в черговий раз довів свою відданість людині.

Прийшла весна, на вулиці помітно потепліло і на річці почав танути лід. У цей час рибалки починають нехтувати своєю безпекою заради великого улову. Ось і один чоловік вирішив порибалити і взяв з собою собаку.

Рибак не побоявся і пробив лунку в тонкому льоду, а в 10 метрах від нього льоду вже взагалі не було. Значить розклався він і до свого костюму пристебнув собаку, щоб той нікуди не забіг. Почав мужичок рибалити і зігріватися, звичайно, не чаєм, а більш міцними напоями. У підсумку з зігріванням вийшов перебір в цей раз.

Почало сутеніти, однак у рибалки був ліхтар, тому рибалка тривала. Але раптово під рибалкою затріщав лід, і він провалився, та ще й в нетверезому стані. Мотузка, яку він прикріпив до себе і собаки, була завдовжки три метри, тому собака знаходився майже на березі і цим врятував свого господаря – він почав тягнути його по тріснутому льоду і зміг витягнути на сушу.

Однак рибалка повністю промокнув і був ледь притомним, тому не реагував на гавкіт свого пса, а температура до вечора опустилася нижче нуля. Швидше за все вірний друг зрозумів ситуацію і почав тягти чоловіка за мотузку. Найближчий населений пункт знаходився за 5 кілометрів від річки, так що собаці довелося тягти рибалку по полях. По дорозі їм не зустрілася жодна людина і не проїхала жодна машина. А може їм просто ніхто не захотів допомагати.

Пес зміг протягнути чоловіка 5 кілометрів і коли побачив дім, почав голосно гавкати. На шум вийшли люди і викликали швидку допомогу. Таким чином собака не дав своєму господареві замерзнути, протягнувши його пристойну відстань.

У вас були в житті випадки, коли собака доводив вам свою відданість?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector