Чоловік в заповіті вказав, щоб його поховали з усіма його заощадженнями. І дружина виконала його останнє прохання

Дружина завжди була вірною і чесною зі своїм чоловіком. Тому вона була зобов’язана виконати його останнє прохання. 

Ця історія трапилася в одному з американських штатів. Сімейна пара прожила в шлюбі багато років. Попри те, що чоловік був надзвичайно жадібним, жінка любила його і намагалася завжди підтримувати і розуміти.

Протягом всього сімейного життя чоловік не тішив свою жінку подарунками. Адже він завжди думав про те, як накопичити більше грошей. Навіть якщо і дарував щось, це були не дорогі речі або ж прості дрібниці.

Настав той момент, коли чоловік відчув, що скоро піде з цього світу. Ось тоді він покликав свою дружину до себе і дав їй певні настанови. Він вимагав від неї, щоб вона виконала все, про що він її попросить. Його останнє бажання було таким: коли він помре, дружина повинна покласти всі його накопичення в труну. Через кілька днів чоловік помер і чесна дружина виконала все за його вказівками.

Вона завжди прислухалася до його думки і виконувала свої обіцянки. В день похорону дружина поклала в труну картонну коробку. Її найкраща подруга запитала:

— Дорогенька, що там всередині? Маю надію, що ти не зіхала з глузду і не поклала в цю коробку всі кошти свого покійного чоловіка?

Зітхнувши, жінка відповіла:

— Я зробила все чесно. Як порядна жінка я дотримала свого слова і поклала поруч з чоловіком всі його заощадження. Я виконала його останнє прохання.

Після цих слів здивована подруга подивилася на неї і запитала:

— Ти справді поклала все до останнього долара, які ви з цим скнарою нажили за все життя?

Тоді жінка з усмішкою на обличчі відповіла:

— Звичайно, я поклала повністю всі гроші. В банку я відкрила рахунок на своє ім’я і взяла виписку з банку про цей рахунок і поклала її в коробку поруч з чоловіком. Тому якщо він захоче, може зняти будь-яку суму з цього рахунку вже з того світу.

Жінка вчинила мудро і дотримала свого слова.

Цікаво, як вона все життя жила з таким жадібним чоловіком?  

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: