З трьох років мама тягала дочку по конкурсах краси. Це закінчилося трагічно

Як її взагалі можна називати мамою..😥

Психологи переконані, що дитячі конкурси краси небезпечні для психіки дітей. Багато шкоди їм завдають і батьки, які заради перемоги свої дітей здатні на різні крайнощі. І мова йде не тільки про надзвичайну кількість косметики на обличчях дітей.

Після народження доньки Брітні, Керрі Кімбел почала планувати її зіркове майбутнє. Вона хотіла, щоб її дочка була зіркою на сцені і брала участь у конкурсах краси. Тоді жінка почала записувати доньку на різні кастинги.

Проте з віком обличчя дітей починає змінюватися і вони дорослішають Божевільна матір прагнула перемог доньки на конкурсах і вирішила зробити все для того, щоб Брітні якнайдовше залишалися милим янголятком з дитячим обличчям. Вона зверталася в салони краси з вимогою, щоб її доньці вкололи ботокс і зробили депіляцію. Всі салони відмовляли їй, однак Керрі це не зупинило. Вона вирішила сама в домашніх умовах робити доньці ці процедури.

Керрі дізналася, які продукти і засоби необхідні для цих процедур і придбала їх. Тоді почала самостійно ставити дівчинці уколи краси. Про такі дії матері незабаром дізналися органи опіки.

Вони застосували радикальні міри та позбавили Керрі батьківських прав. Добре, що так швидко ця новина поширилася серед громадськості. Невідомо що б ще спало на думку цій божевільній матері.

Що ви думаєте про цю ситуацію?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: