Чоловік врятував маленьке кошеня і ця зустріч повністю змінила їх життя

Чоловік нейтрально ставився до котів. Він ніколи не мріяв про пухнастого улюбленця, однак одна подія змінила не лише його ставлення, але й ціле життя.

У чергову відпустку Марк Нельсон подався на Філіппіни. Якось він став свідком розмови між батьком та маленькою донечкою, яка емоційно розповідала про те, що врятувала кошеня. Двоє собак хотіли роздерти тваринку на пляжі. На щастя, їх відігнали і беззахисний звір встиг втекти, хоча його братику або сестричці все ж не вдалося вижити. 

Марка зворушила ця історія. Він попросив дівчинку показати те місце на пляжі, де все відбулося. Неподалік він натрапив на кошеня. 

Тваринка нещодавно народилася, тому була ще зовсім крихітною. Хлопець вирішив, що потрібно зачекати на його матір. Та через декілька годин кішка так і не з’явилася. Зрештою, Марк став власником пухнастого улюбленця. 

Оскільки хлопець нічого не знав про догляд за котами, він відніс свого маленького друга до ветеринара. Лікар оглянув тварину, призначив необхідні щеплення, вітаміни та корм. 

Марк назвав кошеня Налу. Нещодавно йому виповнилося 2 місяці. 

Зараз хлопець не уявляє свого життя без пухнастого друга. Вони багато часу проводять разом: граються, віддихають і сплять. З кумедною тваринкою Марку сумно не буває. 

А ви б наважилися дати домівку безпритульній тварині?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector