Чоловік, який кохає, ніколи не перестане за вас боротися

Кохання – це надзвичайно складний процес, який потребує максимальної віддачі. Якщо ж її немає, немає й нормальних гармонічних стосунків. 

Ми звикли шукати своїм чоловікам виправдання та вигадувати різні причини, чому вони зовсім не стараються заради нас. Ні, він не приїхав не тому, що був занадто зайнятий. І ні, він не подзвонив не тому, що в нього розрядився телефон. І навіть не тому, що занадто сильно втомився. Десь глибоко в душі це знає кожна жінка, але ж легше тішити себе марними ілюзіями, ніж зняти з очей маску та побачити реальність, без прикрас. 

Чоловік не старається заради стосунків просто тому, що він недостатньо вас любить або взагалі не любить. В нього немає ніякої мотивації та бажання й ви ніяк не можете на це повпливати. Якщо ці стосунки для нього не дуже важливі, то чому ви повинні переживати?

Варто розуміти, що в коханні чоловіки – це справжні мисливці. Якщо вони зацікавилися та навіть закохалися, то ніякі справи чи проблеми не зупинять їх на шляху до завоювання вашого серця. Вони завжди знаходитимуть час на телефонні дзвінки чи зустрічі, адже це їм подобається. Ви їм подобаєтеся.

Закоханого чоловіка не налякає ні ваш сильний характер, ні бажання завжди бути головною. Він просто буде шукати шлях до вашого серця й постарається докласти максимум зусиль, аби завоювати цю величну фортецю. В цьому житті немає легких задач, особливо в любовних справах. Й не варто виправдовувати його сором’язливістю чи страхом поразки. Закоханий чоловік обов’язково себе проявить.

Незацікавлений чоловік може не розповісти про свої почуття зразу. Можливо, він навіть сам цього не розуміє, тому шукає різноманітні виправдання й сам починає в них вірити. Але коли між вами  є кохання, то ні втома, ні робота, ні обов’язки не дозволять йому просто зупинитися та кинути ваші стосунки. Він буде продовжувати завойовувати вашу прихильність та знаходити хоча б мінімальну кількість часу, щоб ще раз довести серйозність своїх намірів. 

Ви погоджуєтеся з цим?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector