Чому молоді батьки відмовляються залучати старших родичів у виховний процес

Запитайте у своїх батьків від скількох задоволень у житті вони відмовилися для того, аби дати для вас усе найкраще та те, що дійно було потрібним. Вони точно хотіли, аби їм хтось допомагав і підтримував, чого не скажеш про сучасне покоління

Молоді батьки заразвсе рідше розраховують на сили своїх батьків, адже не хочуть перевантажувати своїх рідних. Принаймні все так виглядає на перший погляд, але як є насправді читайте далі.

СУТЬ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Перш за все потрібно згадати про те, що ще дуже давно сім’ї жили разом і мали свої громади, зараз про це хіба ми знаємо з підручників історії, бо кожен прагне до самостійності та незалежності.

Якщо прирівнювати, що раніше у середньому в сім’ї було 4-6 дітей, то зараз 3 дітей – це вже багато.

Психологи стверджують, що молоде покоління просто не хоче довіряти старшому поколінню.

Чому?

Все через те, що у голові залишилися не надто приємні спогади з дитинства і та типові фрази батьків, які не виховували, а навпаки заважали розвиватися.

Тому, хтось спеціально не сподівається на допомогу бабусь і дідусів, а хтось виховує своїх дітей самостійно, бо так склалися життєві обставини.

Сучасні молоді батьки перестали вірити у ті дурні звичаї, яких дотримувалися їхні батьки, тому зараз вільно купають дитинку перед сном, навіть і не думають мазати пальці часником чи гірчицею, ніхто не капає молоко у ніс.

Нове покоління радо навчається усьому новому від психологів та спеціалістів, а не від бабусі з крайнього села, яка колись була повитухою.

Нарешті люди зрозуміли, що наука не стоїть на місці і щороку знаходяться нові методи, цікаві пояснення, які допомагають.

Та все ж, не варто забувати і про те, що для дитини дуже важливо бути в оточенні з людьми, які її люблять, приділяють їй багато часу.

Звісно, село і літо – це невід’ємні атрибути дитинства, але дитина не розуміє для чого так довго бути без батьків. У результаті дитина отримує стрес і шалено хвилюється про те, що більше ніколи не зможе побачити своїх маму і тата.

Сучасні батьки прекрасно розуміють про вплив старших людей і оточення на їхнє чадо, тому гарненько обдумають чи потрібно на дуже тривалий період залишати свою дитину під наглядом старшого покоління.

А як ви вважаєте: бабусі з дідусями мають відпочивати на пенсії і лиш час від часу бачити своїх онуків, а батьки повинні самі виховувати своїх діток?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector