Чому мовчання жінки небезпечніше, ніж її слова

Не бійтеся конфліктів. Бійтеся дня, коли вона перестане намагатися. Тому що, коли жінка зупиняється, це означає, що вона більше не боїться піти.

Жінки говорять мовою емоцій. Це дійсно той самий спосіб, завдяки якому вони можуть відкритися і бути собою зі своїми партнерами. Вони не вірять тим, хто приховує і соромиться своїх почуттів, тому самі вважають за краще не ховати того, що відчувають.

Дорогі чоловіки, зрозумійте ось що: коли жінка починає конфлікт і обсипає вас докорами, це не означає, що відносини йдуть кудись не туди. Вона піклується про партнера, просто боїться його втратити.

Не варто переживати, адже хтось готовий боротися до кінця за ваші відносини. Не варто побоюватися, навіть коли ви обидва загрузли в розбіжностях. Потрібно зробити все можливе, щоб заспокоїтися, а потім досягти розумного компромісу. І що ще більш важливо, варто цінувати своє щастя: адже у вас є щось цінне, за що варто боротися.

Не сприймайте партнера як належне, але і не панікуйте при зіткненні з проблемами. Цінуйте те, що ваша друга половинка здатна відкритися перед вами. Вона гідна поваги за свою рішучість все виправити і зберегти вашу любов.

Гнів і страх також є емоціями. Дуже потужними. Іноді вони говорять набагато більше, ніж любов.

Вірите ви чи ні, але вам не слід турбуватися, коли вона починає “бій”. Тому що все це заради кохання.

Конфлікти  нормальна частина стосунків. Якщо хтось говорить вам, що ніколи не свариться зі своїм партнером, він обманює.

Розбіжності  частина нашого життя. Зрештою, ми всі емоційні, з різними смаками і нескінченним сполученням унікальних рис.

Коли справа доходить до стосунків, конфлікти в розумних рамках    це те, що допомагає нам відкритися один одному. Вони допомагають нам глибше пізнати себе і партнера. Допомагають нам піклуватися, приймати або ж міняти те, що нам не подобається. Вони допомагають нам зростати.

Тому задумайтеся про те, що насправді відбувається з вашими стосунками, якщо вона …

… раптово замовкає.

… перестає намагатися.

… більше не сперечається з вами.

… перестає розмовляти з вами.

… у неї немає більше сліз.

Вам варто нервувати, коли її мовчання стає сильнішим, ніж слова.

Тому що, коли жінка мовчить, вона перестає боротися за вас. Все, вона вирішила зупинитися. Ви більше не варті жодної її емоції.

Коли жінка мовчить, очевидно, що полум’я, яке палало в її серце, згасло. Її, колись, любляче серце охололо і перетворилося в кристалик льоду.

Коли жінка любить, вона готова боротися до самого кінця. Вона вкладає серце, всю свою енергію в те, щоб виправити ситуацію.

Але коли вона замовкає, знайте: назад вороття немає.

Мовчання жінки означає, що вона зупинилася. Вона готова відпустити вас. Ви більше не гідні її зусиль.

Майте на увазі, що емоції й чесність означають для жінки дуже багато.

Тому не бійтеся її емоційних спалахів. Не бійтеся конфліктів. Бійтеся дня, коли вона перестане намагатися.

Бійтеся її мовчання. Тієї миті, коли ви спробуєте її зачепити, а вона не відреагує. Тому що, коли жінка зупиняється, це означає, що вона більше не боїться піти від вас.

З вами таке траплялося? Коли більше не хотілося нічого говорити?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector