Пара українських туристів ризикнула і підібрала хворого цуцика в нетрях Індії

Молоді люди з України, які мали хорошу роботу на батьківщині вирішили кардинально змінити своє стандартне життя і поїхали на пів року з країни до Азії.

Це була закохана пара: Женя і Христина – вони довго захоплювалися красою Індії, тому обрали цю країну для своєї подорожі.

Одного разу під час прогулянки досить людними місцями вони почули, що якась тваринка дуже пищить і наче, просить допомоги.

Вони почали йти на звук і побачили малесенького цуцика, який виглядав дуже хворим, адже він зовсім не міг триматися на лапках.

Христина наполягла на тому, аби забрати цуцика до себе. Так і зробили. Навіть таємно пронесли його до своєї кімнати в готелі і почали піклуватися про малятко, яке було зневодненим та отримало сонячний удар.

Спочатку вони дали ім’я песику, так його з того часу звати – Чапаті.

Христинка вирішила покупати маленького, а всю ніч біля нього просидів Женя, адже вони боялися, що стан песика може погіршитися.

Зранку Чапаті відвезли до ветеринарної клініки, де ветлікарі поставили діагноз: перелом лаки та дуже багато паразитів в організмі.

Коли песик повністю одужав, то пара навіть і подумати не могла про те, що зможуть тепер жити без цього чотирилапого.

Христинка та Женя вже запланували подорож і до інших країн, тому почали оформляти усі необхідні документи для Чапаті, проте це досить тривала процедура і тому, Чапі їздив у сумці – підпільно.

Також, на заваді було те, що для виїзду з країни для Чапаті було необхідно зробити щеплення, яке ще надто рано робити тварині, адже воно може нашкодити і навіть загрожувало летальним випадком.

Та добрі люди дали гарну підказку про те, як правильно покинути Індію, аби Чапі не залишили в країні, тому тепер вже у трьох вони подорожували ще п’ятьма каїнами.

Також, у Чапаті є своя Інстаграм сторінка де він розповідає про свої подорожі та щоденні пригоди. Зараз у нього вже понад 22 тис. підписників.

Також, історія цього песика багатьох людей спонукала до того, аби взяти на свою опіку бездомних тваринок.

А ви колись брали до себе безхатченків-тваринок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector