Чому необхідно телефонувати мамі частіше

Зв’язок мами та дитини неабияк міцний. Хоча й із роками він усе слабшає. Людина стає більш самостійною, а потреба у батьках знижується. Втім, родинний зв’язок від цього не зникає. Особливо інтригують стосунки мами та сина. Напевно, ніхто не буде сперечатись, що хлопчикам мами приділяють уваги більше, ніж донечкам. І це цілком природно. Як і те, що татусі із особливим трепетом ставляться до дівчаток.

У психології це явище називається комплексом Едіпа. Що цікаво, з’являється він тільки після трьох років.

Зв’язок із батьками

“Ніколи не думав, що буду шукати дружину, подібну до своєї мами. Але, так склалось, що після двох невдалих шлюбів я нарешті знайшов щастя із жінкою, у якої був характер, як у моєї мами. Вони навіть ззовні дещо схожі”, – не без здивування зауважив 41-річний Сергій.

“Інколи мені здається, що у моєї мами є телепатичні здібності: варто тільки мені потрапити у неприємну ситуацію, як вона одразу мене телефонує”, – зауважує 23-річний Олександр.

“Я уже дорослий та самостійний, керівник відділу на 30 людей. Самому часом смішно, що у разі виникнення проблем негайно телефоную мамі”, – коментує Ярослав, 32 роки.

Не думайте, подібні випадки не за рідкість. Без жодних сумнівів, зв’язок мами і сина справді особливий. Він для неї – той самий ідеальний чоловік, принц на білому коні. А вона для нього – опора та втілення ніжності.

Якщо жінці бракує чоловічої уваги – вона усі свої почуття віддає сину. Усю свою любов. Як результат – син стає центром її світу, її надією та майбутнім.

Годі й заперечувати, що мама вважає свого сина ідеальним чоловіком. І вона старанно вкладає у нього усі ті риси, які вважає гідними свого обранця.

Вона переконана, що він ніколи їй не зробить боляче, не образить. Хоча, якщо у жінки проблеми із чоловіками, цілком можливо, одного дня і в стосунках із сином щось піде не на лад.

Які би стосунки між сином та мамою не були, він для неї – найважливіша людина у житті. І байдуже, 10 йому чи 45 – він завжди залишатиметься її хлопчиком. Тому вкрай важливо, щоб чоловіки не забували про своїх мам. Адже вони і є їхнім світом, їхнім життям.

Зрештою, мама завжди дасть мудру пораду. Що би не трапилось – вона завжди обійматиме свого сина.

А як гадаєте ви, у мами із сином справді особливий зв’язок?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector