Чому пральна машинка “скаче” під час віджиму?

Вам вже набридло кожного разу повертати машинку на своє місце після прання? Швидше за все, ви уже проігнорували перші “симптоми” неполадок. Як правило, пральна машинка починає “скакати” після гучного шуму. І, без жодних сумнівів, ви щось подібне пригадуєте. Не впадайте у відчай, ваш пристрій ще можливо врятувати! І зараз ми будемо з’ясовувати, у чому справа.

Чому пральна машинка “скаче” після віджиму?

У випадку, якщо із вашою пральною машинкою почались неполадки і вона постійно зсувається з місця, варто негайно розібратись із ймовірними причинами. Перше і найбільш втішне – машинка розміщена не на рівній поверхні. Що ж, цю ситуацію легко виправити. Друге – машинка надто мало важить, тому її необхідно зафіксувати. Третє – лише спробуйте закрутити ніжки пральної машинки. Можливо, справа у цьому.

Існують і більш серйозні причини тому, чому машинка рухається:

  • зламався амортизатор;
  • пошкоджені деталі;
  • вийшов із ладу регулятор балансу;
  • зносились підшипники;
  • на барабані залишились болти, які утримували його під час перевезення.

Що робити, якщо пральна машинка “скаче”?

Найбільш несерйозна поломка пральної машини – це проблема із підшипниками. Вони можуть зношуватись від надмірної вологи і пошкоджувати інші деталі всередині машинки. Як визначити, що підшипники зносились? Спершу машинка працює із шумом, потім з’являється вібрація під час віджиму. І вже на цьому етапі потрібно негайно звернутись до майстра.

А от якщо починає “скакати” машинка, яку ви щойно придбали, варто перевірити рівень підлоги і наявність тимчасових болтів. Якщо ж вийшла із ладу стара машинка, варто перевірити ніжки та амортизатори. Якщо ні те, ні інше не зламане – слід “діагностувати” прилад цілком.

Так чи інакше, не викликати майстра вчасно – це не спосіб заощадження. Адже, у процесі “скакання”, у машинці можуть пошкодитись й інші деталі. У результаті, сформується доволі таки пристойна сума за ремонт.

А ваша машинка “скаче”? Звертались до майстра?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector