Чому жінка завжди повинна бути доглянутою

Люди звикли говорити, що жінка повинна бути красивою. Якщо подумати над цим твердженням, то з’являються запитання, а що таке краса? Як вона визначається? Мабуть, доцільніше сказати, що жінка повинна бути доглянутою. Тут вже можна додати трохи більше конкретики.

Доглянута жінка — це та, яка завжди стежить за собою і має гарний вигляд. У неї свіжий манікюр, вкладене волосся, чиста шкіра та охайний одяг.

Для того, щоб підтримувати гарну візуальну картинку потрібно трудитися кожного дня. Це щодення робота, яка часто приносить задоволення. Хоча є ті жінки, які вважають, що достатньо бути красивими лише на свята.

Це вони аргументують тим, що немає часу на догляд за собою. Мовляв, діти, чоловік, робота та домашні справи не залишають вільної хвилини. Справ чимало, тому потрібно чимось жертвувати.

А якщо час є, то немає бажання. Це аргумент іншої частини жінок. Комусь замало мотивації, а хтось просто не бачить в цьому сенсу.

Однак доглядати за собою важливо в першу чергу для себе і своєї самооцінки. Це своєрідне висловлення поваги у свою сторону. Піклування про власний зовнішній вигляд — це ознака любові до себе. Наше тіло — це місце, де мешкає наша душа. Воно повинно забезпечувати гідні умови.  Доглянутий зовнішній вигляд — це ще й ознака поваги до оточуючих.

Чи помічали ви, як змінюється настрій і поведінка жінки, яка задоволена своїм зовнішнім виглядом? Одразу з’являється почуття легкості і впевненості в собі. А навколо все нібито посміхається у відповідь. 

Жінки, не нехтуйте собою! Любіть себе! Знайдіть декілька вільних хвилин протягом дня, щоб присвятити їх виключно собі. Повірте, це вплине і на ваш настрій, і на оточуючих. Чоловік буде захоплюватися такою дружиною, а діти стануть щасливіші поруч з радісною матір’ю. Можете просто зараз записатися в салон краси або самостійно зробити маску для обличчя. Нам, жінкам, потрібно бути красивими!

А які у вас думки з цього приводу?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: