Шикарна підбірка фільмів для сімейного перегляду

Новорічні свята та зимові вечори важко уявити без перегляду фільмів у затишній родинній атмосфері. Беріть чашечку теплого какао, вибирайте фільм з нашої підбірки і насолоджуйтеся такими простими, але цінними моментами!!

Топ-7 фільмів для перегляду всією сім’єю

«Мадам», 2017 год

За столом однієї заможної сім’ї збирається уся лондонська еліта. Стіл накрити на 13 осіб. Господиня забобонна жінка, тому вирішує запросити 14-гостю Марію. Це її служниця, в яку згодом закохається багатий колекціонер мистецтва. 

«Північ у Парижі», 2011 рік

Письменник завжди відчував, що народився не в тій епосі. Він переконаний, що ідеальним часом для нього є 20-ті роки минулого століття. Чоловік приїжджає зі своєї коханою на канікули в Париж, де потрапляє в минуле. Йому вдається познайомитися з Хемінгуеєм та зустріти Пікассо. Після цього йому не хочеться покидати цей період.

«Святковий переполох», 2017 рік

Макс працює організатором різноманітних заходів. Цього разу йому потрібно організувати особливе весілля в замку 17 століття. Він має тримати під контролем банкет, фотографів та кухарів. Звичайно, що без пригод не обійтися…

«Не дивлячись ні на що», 2017 рік

Сюжет цього фільму побудований на реальних подіях. Це історія про хлопця, який робить все заради здійснення своєї мрії. Він хоче пройти стажування у найкращому готелі Мюнхена. Раптом він втрачає зір і вирішує нікому про це не розповідати. Його наполегливість, удача та підтримка друзів допомагають йому досягти значних висот.

«Вікторія і Абдул», 2017 рік

Вікторія почала правити Великобританією з 18-річного віку. Згодом вона стала не лише англійською королевою, але й імператрицею Індії. У неї було багато слуг, але серед них виділявся Абдул Карім. Він був не лише вродливим, але й надзвичайно вірним. Він перетворився з підданого на впливову людину у дворі. У його житті з’явилося багато інтриг, заздрості та перепон. А їхні відносини з королевою стали приводом для обговорення в цілому світі. 

«Здрастуй, тату, Новий рік! 2»,  2017 рік

Рідний батько і вітчим хочуть разом організувати для своїх дітей незабутнє різдвяне свято. Однак всі їхні плани псують дідусі, які раптом з’являються на горизонті. Тепер свято точно приречене на кошмар.

«Париж почекає», 2016 рік

Анна вдало вийшла заміж за успішного продюсера. Однак згодом вона перетворилася на самотню жінку, адже її обранець увесь свій час проводив на роботі Одного разу жінка вирішує поїхати на автомобілі в Париж. Разом з нею поїхав діловий партнер її чоловіка. Між ними з’являється іскра, яка переросла у незабутні вихідні. 

Який фільм вас найбільше зацікавив?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector