«Дайте мені непотрібного і нещасного пса!», – сказала 5-річна дівчинка

Багато речей у світі мають свою ціну, але не дружба. Яскравим прикладом цього є історія, якою ми хочемо з вами поділитися.

У Діленко Еліни є маленька 5-річна дочка. Батьки вирішили взяти з притулку собаку і запитали в дівчинки, якого домашнього улюбленця вона хоче. Та відповіла: “Для мене не має значення ні вік тварини, ні зовнішній вигляд, ні стать. Я хочу взяти того пса, який тут живе найдовше і почувається нещасним”.

Мати була вражена добротою та мудрістю доньки. Адже усім хочеться взяти маленького веселого цуцика, а дорослі собаки зазвичай нікому не потрібні. 

Зрештою їхня сім’я поповнилася “проблемним” домашнім улюбленцем. Вони вирішили взяти пса, який прожив в притулку 3 роки. Люди обходили його стороною через агресивну поведінку.

Натомість вражена жінка розповідає: “Цей рудий красень став невіддільною частиною нашої родини. Він вже 5 років є вірним другом, в очах якого море вдячності. Мабуть, собака відчувала себе непотрібною і навіть втратила надію потрапити в чиїсь руки, перебуваючи в притулку. Саме тому його поведінка була ненайкращою. Натомість зараз він найслухняніша та найласкавіша тварина”.

Турбота та любов змогла розтопити серце пухнастого звіра.

Серце дівчинки підказало їй правильне рішення, якому вона дуже вдячна.

А як ви ставитеся до тварин з притулку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: