Де поставити грошове дерево, щоб гроші лилися рікою?

Грошове дерево доволі популярна рослина. Пояснити це дуже просто: дехто вважає, що ця рослина дійсно приносить гроші, а комусь вона подобається просто тому, що гарно виглядає та не потребує багато уваги та догляду.

Я ніколи особливо не вірила у магічні властивості грошового дерева, але все ж вирішила знайти своїй рослинці найкраще місце у домі. Зробила все, як рекомендували майстри фен-шуй і отримала результат!

Як посадити грошове дерево?

Перш за все, для того, аби дерево приносило вам фінансове збагачення, вам необхідно самостійно його посадити. Можете просто укоренити відросток, або скористатися дорослою рослиною, яку можна придбати у магазині. 

Горщик необхідно наповнити спеціальним ґрунтом та зробити у ньому ямку. Опускаємо у ямку наш саджанець та закриваємо ямку ґрунтом. Ущільнюємо субстрат та додаємо ще трішки ґрунту. Після цього, поливаємо. 

У домі грошове дерево варто розмістити на південному сході приміщення – це зона багатства. Звичайно, вам варто прослідкувати й за тим, аби там було достатньо світла, регулярне провітрювання та чистота. Також, поруч з рослинкою можна розмістити золоті, сині та зелені фігурки, які будуть повністю розкривати властивості грошового дерева.

А ще, грошове дерево може сповіщати вас про великі фінансові проблеми у родині. Якщо рослина почала різко скидати листя, без явних причин, це вказує на те, що вам варто бути обережнішими, а також забезпечити мінімальний резерв на часи скрути.

У вас вдома є грошове дерево?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector