Зараз всі стилісти радять одягати довгі джинси-палаццо, красиве біле взуття та трикотажні костюми. Ось дивлюся я на це все та виникає тільки одне питання – а як у ньому ходити? Хіба вийти з під’їзду, сісти в автівку та поїхати до офісу, ну тобто надворі буквально перейтися 5 хвилинок з пункту А в пункт Б. Часто з подругами сперечаюся на таку тему. Вони вважають, що я надто критикую сучасну моду та у мене нема смаку.
Не заперечую, що зараз модно носити світле взуття. Однак, я ходжу пішки на роботу, у мене нема власного водія з великою машиною. А ви спробуйте у білих черевичках зайти до маршрутки у годину-пік. Вже через 3 хвилини воно стане чорного кольору. Хтось мені порадив викликати таксі. Однак, я не працюю у великій корпорації та у мене мала зарплата. Тиждень такого розкішного життя – і прощавай майже 3 тисячі гривень!
Звісно, що кожна жінка хоче виглядати гарно. Але не думати щоразу перед тим, як одягатиму дороге кашемірове пальто, чи не забрудниться воно сьогодні об поручень в трамваї або ж не заляпається об калюжі надворі? Зараз надворі осінь, ледь не щодня дощить.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Тому щоразу я шукаю для себе ідеальний варіант, так сказати, золоту середину. Ну хоча б стараюся не купувати білосніжні штани, які потім неможливо відіпрати від бруду. Один раз вийдеш у магазин чи на роботу – і все, треба викидати геть. Однак, хочу при цьому виглядати модно. У Інстаграмі та на різних телепередачах “експерти” такого можуть порадити, що краще взагалі не зважати на їх “рекомендації”. Я ж не хочу після кожної прогулянки начиняти пральну машинку одягом, а зранку на роботі декілька хвилин відчищати джинси вологою серветкою.
Декілька днів тому купила собі водолазку. Приємна на дотик, гарного кольору та ще й має велике горлечко – ідеальний варіант на пізню осінь. А подруга почала сперечатися зі мною, що цього сезону така річ вже не модна. І показала фото одного “стиліста”, який рекомендує носити… джемпер з комірцем. Але така річ не підійде для кожної дівчини, ще й відтінок дивний, шия вся відкрита. І виглядає у ньому, немов це не светр, а звичайний мішок з-під картоплі.
– Зате всі стилісти так радять одягатися. Раз вони так сказати – то треба прислухатися до їх поради, це ж тренд! – ось таким був головний аргумент подруги.
Я розумію, що у кожного своя особиста думка щодо одягу. Ми будемо купувати ті речі, як подобаються тільки нам. Але потрібно трішки думати перед тим, як заглядати на вітрини модних крамниць – а ця річ взагалі вам личитиме? Зараз багато “псевдотрендів”, які не вартують своїх грошей.
А ви погоджуєтеся з такою думкою? Яке у вас ставлення до сучасної моди?
Смачні мочені яблука з медом. Банки вже стоять, скоро буду дегустувати
Знаки Зодіаку: якими ми приходимо в цей світ і як змінюємося до старості
Хоч з яблуками, хоч з бананами! М’який, повітряний пиріг на сковороді
Сосиски в картопляному тісті. Діти їх просто обожнюють!
Все йде своїм шляхом – ніщо не відбувається випадково
10 геніальних лайфхаків для найчистішого і найзатишнішого будинку
Велика любов приходить тільки після великої помилки
Лайфхак з 90-х, який допоможе купити джинси без примірки
Добермани сміливішають і підбираються все ближче, вже майже хапають кота зубами, гарчать. Картина перестає бути цікавою – їх же двоє, вони затиснули його з двох сторін
Як легко відрізнити натуральний мед від цукрового фальсифікату
Жорсткі правила для жінок, які по-справжньому працюють
Красивий декор: ростові квіти із фоамірану та ізолону
10 секретів, якими ніколи не діляться розумні жінки
Смачні та хрусткі відбивні з баклажанів. Такої смакоти ви ще не куштували
Рецепт пиріжків з капустою без яєць
– Мама, а чому ви з татом одружуєтеся тільки сьогодні? Зазвичай спочатку одружуються, а вже потім народжують дітей
Чому досвідчені господині не виливають відвар від яєць в раковину
Як намалювати троянду не гірше, ніж художник?
В наше село приїхала жінка з двома дітьми. Галина відразу зі мною заприятелювала. Ми дуже здружилися і почали заходити в гості один до одного
