Дівчина відвідала салон і дуже коротко обрізала своє довге волосся

Жінки обожнюють експериментувати зі  свою зовнішністю досить часто, тому все частіше ми бачимо дівчат, які за один день відтинають собі майже всю довжину волосся і стверджують, що тепер їм зручно. Та чи всі на таке підуть?

У Неллі завжди було дуже довге волосся, яке вона майже ніколи і не підрізала, проте прийшов той час, коли їй все набридло і вона наважилася на зміни. Її шевелюра з кожним роком ставала все гірною, бо волосся вже виснажилося, але обрізати завжди не вистачало сміливості.

Тому, дівчинка пішла у салон краси по зміни, щоправда, вона і сама не знала, що наважиться на таке. Мама її застерегла, аби донька не обрізала волосся, адже це дівоча краса і все у цьому роді.

Неллі зайшла у перукарню і побачила дівчинку-стилістку, (яка працювала тут) у якої була досить цікава зачіска і та захотіла собі таку ж, тому навіть довго не думала і вирішила починати негайно!

Коли перукар обрізав одну сторону волосся, то Неллі не могла втриматися від щастя, адже дуже давно мріяла про настання цього дні.

Дівчинка злякалася, коли обрізали іншу сторону, адже всі свої 18 років вона бачила себе тільки з довгим волосся, а зараз вона подібна на хлопчика.

Після того, як майстер зробив гарну укладку для клієнтки, то сумнівів не було – Неллі стала значно молодше виглядати, а сама дівчина навіть заплакала від щастя, бо нарешті зробила те, чого так довго хотіла – проявила себе, а не волю мами.

Цікаво, як її зустріли рідні, чи впізнали взагалі?

А ви наважилися б на такий вчинок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector