Коли я дізналася, що сталося, я не могла залишитися байдужою до цієї дитини, як і не могла кинути свою дитину в біді

Моє ім’я Катерина. Мені виповнилося 39 років. Моїм місцем проживання є село, розміщене далеко від цивілізації. У мене була щаслива сім’я, поки пару років назад не помер чоловік. Тоді нашому синові Михайлу виповнилося 10. У той період мене спіткала вся несолодка доля матері-одиначки, але я намагалася робити все можливе для того, щоб моя дитина виросла порядною і чуйною людиною. Але це призвело до несподіваних наслідків ..

Після того, як закінчив 9 класів, Міша вирішив піти вчитися в будівельному технікумі, що знаходився в райцентрі. Жив у гуртожитку, бачилися ми тільки на вихідних, та й то кілька разів на місяць. Він добре вчився, але що стосується життя особистого, встиг наламати дров …

Після того, як закінчив 2 курс, він повинен був приїхати на канікули додому, але у нього не виходило. Я вже думала його не чекати, як раптово він з’явився, та не сам. Було це зранку, в серпні, і я думала, що мені це сниться. У мого сина на руках був згорток з грудним малюком.

– Мам, це Віка, знайомся!

– Тобто як знайомся, Міша, чому ти з дитиною? Чия вона дочка?

– Моя … Мамо, пробач, що так вийшло, але віддати її в будинок малятка я не можу …

Мене не покидало відчуття сну, кошмару, від якого неможливо прокинутися. Я вирішила струснути головою кілька разів, міцно заплющила очі і навіть ущипнула себе, не допомогло, я не спала. Міша не випускав з рук конверт з крихіткою, яку ніжно цілував в рожеві щічки.

– Михайлику, золотце, розкажи мамі, як так вийшло, що у тебе на руках дитина, яку ти називаєш своєю?

– Я не маю наміру нічого приховувати. Розповім все, як є.

І він розповів. На початку навчального року він познайомився з Оленою. Вона була в паралельній групі, і він відразу її помітив. У неї була особлива зовнішність, вона не використовувала тонни косметики, не мріяла скупити весь можливий арсенал модного одягу, вона була не схожою на інших. Виросла, як Міша дізнався згодом, в дитбудинку. Він запропонував їй стати його дівчиною через кілька місяців, а влітку повернувся додому на канікули …

Коли Михайло приїхав на навчання, Аліна трохи охолола до нього і відмовлялася бачитися, оскільки думала, що він її кинув. Але їм вдалося побороти непорозуміння, викликане відстанню. Це була справжня любов. Незабаром ця любов дала початок нового життя.

Михайло не хотів зізнаватися про свої наміри одружитися. Він і Олена вирішили почекати повноліття для того, щоб одружитися без будь-яких дозволів. Дівчинка мала народитися в червні, якраз, коли починаються канікули. Хто ж знав, що Олена помре, народжуючи … Пізніше з’ясувалося, що у нареченої мого сина була вада серця та пологи були протипоказані.

Мій син змушений був зробити неможливе для того, щоб домогтися дозволу не відправляти дитину до будинку маляти. Йому доводилося ночувати під вікнами, вартувати лікаря, щоб Віку віддали. Допомогла завідувачка відділення, яка зробила так, щоб дівчинка була записана на сина.

Коли я дізналася, що сталося, я не могла залишитися байдужою до цієї дитини, як і не могла кинути свою дитину в біді. Михайло почав вчиться на заочній формі, пішов працювати на ферму. Він обожнює свою дівчинку. Швидше за все, вона дуже сильно схожа на його кохану … Ось, які речі творять порядні сини.

Якою була б ваша реакція, якби ваш син прийшов додому з немовлям на руках?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector