Найпідступніші жінки за знаком Зодіаку

Безумовно, всі дівчата здаються милими зайчиками і котиками, але тільки спочатку. Усередині кожної сидить справжній демон. Дізнайтеся про найпідступніших дівчат!

Овен

Дівчата-Овни вкрай рідко бувають підступними, тому що зазвичай вони розуміють: ну не дала їм Світобудова таланту підступності, не дала. Це по-перше. А по-друге, у Овнів просто не вистачає витримки. На щастя. Тобто, навпаки, на жаль. Підступні плани дівчини-Овна волочаться за нею, як парашут за Штірліцом, тому вберегти себе від її віроломства простіше простого. А ось якщо дівчина-Овен вирішить діяти прямо і відкрито (як вона зазвичай і діє) – то царство Вам небесне.

Телець

Підступність Тельця – у раптовості. Панночка-Телець дуже хоче бути гарною дівчинкою, і, по суті, нею і є. А ще вона розумна і сильна. Тому навколишні безсоромно залазять на її могутню шию і з комфортом там розташовуються, а дівчина-Телець всіх їх на собі тягне. Мовчки. Типу так і треба. Але в один прекрасний день вона вирішує, що з неї вистачить. І тоді проливається кров. У кращому випадку. У гіршому – все навколо перетворюється в радіоактивну пустелю. Ті, кому вдалося вижити, потім довго ходять до психоаналітика і скаржаться: як же мовляв, так? Попередила б хоч! О, яка підступність!

Близнюки

Підступність Близнюків в тому, що вони ніколи не замишляють ніякого підступу. Дрібні капості Близнюки підступністю не вважають, тому що, правильно, це занадто дрібно. А якщо зловити дівчину-Близнюка за втіленням дійсно чорних задумів, вона, не моргнувши оком, скаже: «Це не я!» І, дійсно, не вона. Просто одна з її підступних субособистостей. І треба розуміти, що субособистість ця не просто підступна, а ще й брехлива. Набреше сім мішків гречаної вовни зверху, потім не відмиєтеся. І найприкріше – не зі зла це все, не зі зла. Просто куди ще Близнюкам розум-то свій дівати, свій непомірний інтелект? Розминають ось його, вигулюють. На щастя – рідко. Підступна субособистість у них тільки одна. Можливо…

Рак

Тонкий маніпулятор. Дівчину-Рака ніхто і ніколи не запідозрить в підступності, тому що близьких людей вона безмежно любить, а неблизькі їй абсолютно байдужі, так з чого б вона стала замишляти проти них якесь лиходійство, так? Мабуть, не стане. Усе найкраще – найближчим: якщо дівчина-Рак когось полюбить, то стане йому рідною матір’ю. І все. Нікуди від неї більше не дінешся. Тому що як, як можна образити цю святу жінку? Вона для тебе стільки зробила, як можна змусити її страждати ?! Загалом, зв’язався з Раком – до кінця днів будеш танцювати під її дудку.

Лев

Підступність Левів – найчесніша в світі підступність. Левиці не мають ні найменшого бажання кого-небудь принижувати, чужі страждання не доставляють їм задоволення, а мстити, на їхню думку, дрібно і взагалі фу. Левиці хочуть тільки одного – підняти свій трон ще трішки вище. Тому підступна Левиця намічає перспективну жертву, наближає до себе, вводить у вищий світ і люб’язно там обертає, угу. І як тільки жертва чогось досягає, Левиця миттю привласнює собі всі її заслуги. І, звісно, навіть не можна сказати, що незаслужено, ось в чому підступність-то!

Діва

Юдин поцілунок? Ні, не чули. Для Діви це занадто просто. Діва – не просто хитрий єзуїт, Діва – досвідчений ляльковик. В її голові зберігається безліч сценаріїв, за якими мають жити всі навколишні. Діва тонко їх направляє і непомітно милується результатами. Ті, хто розуміє, в чому справа, визнаються непридатними ляльками і підлягають вибракуванню. Але зазвичай ніхто не розуміє. Тому що Діва маніпулює не для вигоди, а для задоволення. Ну подобається їй.

Ваги

Ваги взагалі не підступні. Зовсім. Тому що Терези занадто шляхетні, по-перше, а по-друге – занадто емпатійні. Насамперед дівчина-Терези ставить себе на місце можливої ​​жертви злих задумів, уявляє всю ситуацію в найдрібніших подробицях і відчуває всю гаму почуттів: всю образу, весь біль, всю жалість до себе. І вирішує, що це занадто жорстоко. Але якщо вже дівчина-Терези наважується на підступність, то вона у неї абсолютно чиста і дитяча: «Не бери мої іграшки і не пісяй в мій горщик!» Це максимум. Ось всі б так, правда?

Скорпіон

Підступність дівчини-Скорпіона народжується раніше за неї, це факт. Вона навіть не замишляє нічого такого, вона просто так живе. Підступні плани, витончені багатоходи, хитрі маніпуляції – все це не злодійство, це просто такий спосіб розслабитися. Можна не звертати уваги, бо куди ви подінетеся-то? Той, хто попався на гачок дівчини-Скорпіона, приречений бовтатися на ньому до кінця днів своїх. Але це, звичайно, не найстрашніше. Найстрашніше – перейти Скорпіону дорогу. Тому що в цьому випадку вроджена підступність дівчини-Скорпіона посилюється іншою вродженою рисою. Жорстокістю. Ну, як то кажуть, амінь.

Стрілець

Підступність дівчини-Стрільця – у відкритості. Якщо вона раптом вирішить когось віроломно зрадити, то першим ділом розповість про це всім своїм друзям. Тому що це ж так цікаво обговорити! Разом будувати хитрі плани, прокачувати шкіл лукавства, відточувати деталі каверз. Власне, на цьому дівчина-Стрілець зазвичай і заспокоюється, бо раптом розуміє, що підступність – це несолідно, і взагалі їй лінь. Проблема в тому, що численні друзі дівчини-Стрільця цього якраз не розуміють. І з ім’ям Стрільця на устах виходять на стежку війни. І це, треба сказати, гігантська армія. Словом, шансів немає.

Козоріг

Підступність дівчини-Козерога в тому, що ніхто не чекає від неї підступності. І, загалом, справедливо: на такі дурниці у неї просто немає часу, тому вона їх і не планує. Воно виходить само. Наприклад, Козероги дуже підступні в любові. Якщо дівчина-Козеріг вирішить, що їй потрібен чоловік, вона швиденько напише план з 100 пунктів, які допоможуть його завоювати. І почне виконувати. Але в той момент, коли нещасний зрозуміє, що жити без неї не може, дівчина-Козеріг раптово згорне проєкт. Нерентабельно. І хоч з моста при ній стрибай – НЕ розжалобити.

Водолій

Підступні Водолії – це валізи з подвійним дном. Дівчина-Водолій – сама доброта, мила овечка та сама легкість: здається, що ніщо не здатне її зачепити, що вона ніколи не ображається і нікому не бажає зла. На самій-то справі вона все пам’ятає. Усе! Просто дівчина-Водолій – тонка чутлива натура, вона вміє вибирати правильну ситуацію. Ось, наприклад, образили ви Водолія і забули про це, а тут раптом вам «Оскар» вручають. Червона доріжка, оплески, журналісти. Хто їм розповість про вас? Правильно, Водолій. І треба розуміти, що розповість вона страшне. Ту саму ганебну таємницю. А потім покліпає очками і скаже: «А що такого?»

Риби

Риби – найпідступніший знак Зодіаку. Генії злодійства, єзуїти 80 левела, Макіавеллі нервово курить за рогом. Тому що дівчина-Риби однаково люб’язна і з тими, кого щиро любить, і з тими, кого має намір віроломно зрадити. Причому вона ніколи не дасть приводу підозрювати її в чорній підступності. Вона просто сплете майстерну мережу інтриг, і ось уже нещасний об’єкт її злочинних задумів, розбігшись, стрибає зі скелі. Тому що він раптово зрозумів, що навкруги вороги і його всі ненавидять. Одна тільки Рибка – хороша, добра людина, але ж цього так мало…

Впізнали подругу, знайому чи сусідку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector