Дивовижні та рідкісні природні явища, в які важко повірити

Світ сповнений краси та гармонії. Захід сонця, повний місяць, зорепад – змушують любити природу та насолоджуватися кожним моментом.

Оскільки, за допомогою інтернету людина може віртуально опинитися у будь-якому куточку світу та тішитися краєвидами – її стає все важче здивувати красою природи. Проте, природа багатогранна і вона ніколи не перестане дивувати.

Ось декілька природних явищ, котрі надзвичайно красиві та трапляються дуже рідко.

1. Місячні сходинки

 Австралія – рай на Землі. Там надзвичайно тепло навіть тоді, коли ми святкуємо новорічні свята. Щорічно ця країна зустрічає мільйони туристів, та мало хто знає, що саме в Австралії дуже гарно видно “Місячні сходинки”.

З березня по жовтень у місті Брум, декілька разів на місяць відбувається відбивання місяця у воді, що створює сходинки, які ведуть у небо. 

 2. Приплив «капучино»

Це явище дуже рідкісне. Останній раз його спостерігали біля берегів Уельсу, коли піни вистачало навіть на те, щоб заховати пляж і прибережні будинки. Пінка утворена брудом та бурхливими хвилями. Спробувати на смак цю піну не рекомендують, адже він дуже огидний.

3. Пляж, який світиться вночі

Коли дивишся на фото, то здається, що пляж закутаний новорічними вогниками. Проте, це просто мальтійський пляж.

Люди, які не довіряють науці досі кажуть, що це померлі душі, які не знайшли спокій. Вчені ж стверджують, що блакитне світло виходить від планктону, який вступає в хімічну реакцію при контакті з киснем.

4. Заморожені лапландські дерева

Ці фото у 2015 році викликали фурор та визнання НАСА, а їх зробив італійський фотограф Нікколо Бонфадіні у Лапландії. У 40-градусний мороз він зафіксував ці пейзажі. 

5. Розсічені хмари

 Не рідко ми спостерігаємо отвори, що ніби, розривають хмаринку. До 2008 року ніхто не розумів чому так відбувається, та вчені з’ясували причину цього. Виявляється, що це робота літаків. Тому, не дивно, що у містах з великими аеропортами так часто є дощі.

6. Висхідна блискавка

 Зазвичай, блискавка б’є у землю, та трапляється навпаки.  Том Уорнер 15 років досліджував блискавку, та зауважив, що з 800 побачених блискавок – 40 йшло вгору.

7. Декілька веселок одночасно

За останні 250 років зареєстровано лише 5 випадків такої краси. 

 

8. Долина гейзерів – Хверір

Ісландія – країна казкової природи. А ось гейзери вражають природними можливостями. Адже це щілина у земній корі з якої парує окріп.

Яке із явищ вас вразило найбільше? Яке з них ви мали можливість бачити не тільки з фото та відео? 

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector