Вогняний комплекс від жиру на руках, в’ялості і провисань

Минає останній місяць зими, а це означає, що вже час починати готуватися до літа. Всі мріють про плаский животик та стрункі ноги, але не варто забувати і про ручки, адже і на них звертають увагу.

Сьогодні, ми розкажемо вам ТОП-5 вправ для рук, які швидко приведуть їх у форму.

Віджимання від стіни

Це дуже проста вправа, яка під силу усім. Просто стаємо біля стіни. Ноги на ширині плечей, руки перед собою, а долоні на стіні. Починаємо повільно віджиматися. Спина має бути пряма. Виконуємо в 3 підходи. Кожного разу по 20 разів.

Планка на витягнутих руках

Планка тренує не лише руки, а й майже усі м’язи нашого тіла. Опустіться на коліна і повністю обіпріться на витягнуті руки. Підніміться з колін і тримайтеся лише на руках та носочках. Спина має бути рівною. Затримуємося у такому положенні на 30 секунд. Поступово збільшуємо час до 1 хвилини.

Зворотні віджимання

Така вправа тренує наші трицепси. Для виконання вправи нам знадобиться лавка, або стільчик. Стаємо спиною до лавки і присідаємо, руки ставимо на лавку, а ноги витягуємо перед собою, не сідаючи. Починаємо підійматися та опускатися на руках. Зробити 3 підходи по 15 разів.

Берпі

Дуже активна вправа, яка впливає не тільки на наші руки, а й на все тіло.

Для початку нам необхідно прийняти упор лежачи, потім швидко підтягнути ноги до рук і присісти. Далі, зі стрибком випрямитися і витягнути руки до гори. Повторити все у зворотному порядку. Зробити не менше 12 повторів.

Стиснення долонь

Ця вправа допомагає пропрацювати внутрішню сторону руки та поліпшити форму грудей. Руки підіймаємо перед собою і з’єднуємо долоні. Лікті мають бути зігнуті під прямим кутом. Починаємо здавлювати руки так, аби ви відчули роботу м’язів.

Виконувати таку вправу необхідно з інтервалом в 5-10 секунд по 3-10 повторень.

А ви вже почали готуватися до літа?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector