Дієві поради психолога: 12 хитрих прийомів з психології, які корисно знати кожному

А ви знаєте про існування психологічних хитрощів, які допоможуть вийти на новий рівень гри з мозком?

Ці лайфхаки допоможуть вам отримати прихильність людини, комфортно почуватись будь-де і швидко заспокоюватись. 

№ 1. Коли сміються кілька людей, кожен дивиться на того, хто йому найбільш симпатичний

Часто люди сміються  великими компаніями. І тут ви можете дізнатись дещо цікавеньке про кожного. Сміючись, ми дивимось на того, хто нам симпатичний. Посмішіть своїх друзів, щоб добре їх вивчити.

№ 2. Якщо нервуєте – жуйте

Жуйка або шоколадний батончик добре допоможуть справитись із стресом. Їсти в час небезпеки — дурня, тому під час жування мозок думає, що все добре і нервова система заспокоюється.

№ 3. Пильний погляд допоможе витягнути будь-яку інформацію

Якщо у розмові щось не так і вам здається, що співрозмовник щось замовчує, то варто придивитись йому в очі. Тиша для нього буде нестерпною і він почне розповідати правду або й більше.

№ 4. Уявіть, що наймач – ваш давній хороший друг

Якщо дуже хвилюєтесь під час іспиту чи співбесіди, варто уявити, що особа навпроти — ваш друг. Ви давно не бачились і вирішили поговорити про життя. Це допоможе заспокоїтись і спокійно відповідати на запитання.

№ 5. Якщо вам доводиться багато працювати з людьми, поставте позаду себе дзеркало

Ви будете вражені, але люди будуть ввічливішими з вами, поводитись спокійно і чемно. Бо захочуть бачити себе в дзеркалі хорошими і милими.

№ 6. Якщо вам здалося, що хтось на вас дивиться, просто позіхніть

Позіхання і справді заразне. Невже ви теж позіхнули? Можете позіхнути і роздивитись, хто щойно за вами стежив. Ймовірність того, що ваш оглядач позіхне — величезна.

№ 7. Якщо ви хочете зупинити бійку, то просто візьміть що-небудь поїсти та станьте між тими, хто б’ється.

Така ситуація має назву «snackman effect». Їжа асоціюється з спокоєм і відпочинком, тому навряд чи на вас нападуть, якщо ви невинно будете стояти з йогуртом.

№ 8. Якщо ви хочете позбутися від предмета, то просто передайте його людині, розмовляючи з нею.

Якщо вам треба ось передати, то просто заговоріть людину. Поставте таке запитання, яке потребує трохи розгорнутої відповіді. Під час розмови “всуньте” потрібну річ і вуаля! Співрозмовник був так зайнятий думками й розмовою, що рефлекторно взяв щось з ваших рук.

№ 9. Якщо ви хочете без зусиль подружитися з людиною, просто попросіть у неї що-небудь

Попросіть щось мале і неважливе. Наприклад, сіль чи цукор, серветку, папір, ручку. Коли людина щось вам дає, то підсвідомо думає, що ви в дружніх стосунках, тому вам і допомагає.

№ 10. Важливу зустріч найкраще призначати на початок або кінець дня

Найбільше в пам’яті зберігається початок і кінець дня, а середина завжди нечітка. Плануйте ділові зустрічі на початок або кінець дня, так у вас більше шансів залишитись в пам’яті співрозмовника.

№ 11. Зверніть увагу на напрямок стоп людей під час розмови

Стопи схожі до сміху. Спільне у них те, що за ними можна з’ясувати симпатію між людьми. Якщо ж вас зустрічають лише поворотом корпусу, то вас не особливо хочуть прийняти до компанії. До речі, якщо носки стоп повернуті в бік, то це говорить про бажання людини піти.

№ 12. Віддзеркалювання чужих жестів допоможе встановити довіру

Якщо відтворити позу людини, то ви стаєте для неї ближчою, підсвідомо у вас вона бачить відображення себе. Навіть якщо вона цього не помічає. Звісно, до себе вона була б прихильною і тепло ставилась. Це чекатиме і вас, якщо скористаєтесь цією хитрістю. Але будьте обережні!

А ви знаєте якісь хитрощі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector