Домашня моцарела за декілька хвилин. Від магазинної не відрізниш

Як можна не любити моцарелу? Для мене це справжня загадка. Італійський магазинчик, розташований неподалік від мого дому – це місце номер 1, куди я відправлюся після важкого робочого дня, бодай за одною кулькою улюбленого сиру.

Як виявилося, все набагато простіше – моцарелу можна робити в домашніх умовах. Справжньою знахідкою для мене став рецепт, на який я випадково натрапила в просторах Інтернету. Приготувавши сир за ним вперше, я була шокована – декілька хвилин, а моцарелу, зроблену своїми руками, від магазинної просто нереально відрізнити. Спробуйте і ви!

Інгредієнти:

Молоко (домашнє, непастеризоване) – 1 л. 

Оцет (9%) – 2,5 ст. л. 

Сіль – 1 ст. л. 

Покроковий рецепт приготування:

Молоко нагріваємо до дуже теплої температури. Якщо у вас є термометр – чудово! Температура молока має бути не менше 50°C. Якщо у вас немає спеціального приладу – не біда. Можете виміряти орієнтовну температуру, спробувавши рідину пальцем. Після цього знімаємо посудину з вогню. Додаємо до молока 1 столову ложку оцту, поступово помішуючи рідину, потім вливаємо другу ложку оцту, після чого повторно вимішуємо суміш рідин. На ваших очах молоко почне загущуватися, поступово перетворюючись на сир. Якщо помітних змін не відбувається, то рекомендую влити ще пів ложки оцту. 

Після того, як молоко остаточно перетвориться в масу, зображену на фото, сформуйте її в грудку і спробуйте з усіх сил відтиснути її для того, аби позбутися зайвої рідини, точніше сироватки. Саму сироватку виливати не потрібно. Нагріваємо її до максимально теплого стану, додаємо до неї 1 столову ложку солі, добре все вимішуємо, аби сіль максимально розчинилася. Після цього кладемо в солену суміш грудки сиру і починаємо його витягувати у вигляді кульок. Головний секрет красивих сирних кульок – максимально гаряча сироватка. 

Після того, як ви сформуєте моцарелу кульками, поставте її в дуже холодну воду з льодом. 

Результат виходить просто неймовірний. Спробуйте й ви приготувати улюблений сир і вам більше не доведеться його купувати в магазинах. 

Смакуйте із задоволенням! 

Чи був рецепт для вас корисним?

Чи сподобалася вам приготована вами моцарела?

Чи порадите ви цей рецепт своїм знайомим?

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector