Досить – зриватися на дітях. 5 причин, чому ніхто з нас не має права кричати на свою дитину. Вибір за вами!

Як часто ви кричите на свою дитину? Звичайно, бувають моменти, коли нерви не витримують і ти просто зриваєшся, але в цей момент, вам варто згадати про те, що ви бажаєте своїй дитині лише найкращого, а крики можуть стати причиною великих проблем. Ось чому не варто кричати на свою дитину. 

Крик породжує страх

Нещодавні дослідження психологів доводять, що у людей, на яких часто кричали в дитинстві ймовірніше з’являються поведінкові відхилення, тривога, депресія та стрес. Справитися з такими психологічними відхиленнями без допомоги спеціаліста вкрай важко.

Крик руйнує довіру

Американська асоціація педіатрів каже, що хронічна картина психологічного тиску впливає на самооцінку дитини та руйнує почуття особистої безпеки. Дитина втратить віру у власні сили та довіру до батьків. Не варто кричати на свою дитину, краще розкажіть як все зробити правильно.

Крик – це короткочасне рішення

Якщо дитина погоджується на ваші умови тільки тому, що ви на неї кричите, то це буде працювати лише у короткочасній перспективі. Ви повинні нормально поговорити і пояснити чому дитина має зробити те чи інше. Ставте чіткі цілі та мотивацію!

Крик не допоможе донести думку

Зазвичай, крик перешкоджає тому, аби дитина зрозуміла те, що ви намагаєтеся їй донести. Вона виконає ваші умови лише для того, аби зупинити крик, але чи ефективно це? У вашої дитини різко зміниться поведінка і вона виконуватиме ваші вказівки без особливого розуміння. 

Якщо чадо вас роздратувало, не треба кричати, краще говорити спокійним, але важчим голосом.

Крик вчить дитину кричати на інших

Якщо батьки кричать на дитину, вона буде думати, що це можна робити й зі всіма іншими. Дитячі звички формуються до 9 років, тому якщо вам хочеться стати батьками спокійної та врівноваженої дитини, краще зменшити кількість таких конфліктів. 

Ви часто кричите на дитину?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector