Кількість жінок, які планують народжувати вдома зростає щороку, і ось чому!

Тема пологів все частіше обговорюється у соцмережах та вважається цілком нормальною й природною. Так, деякі блогери навіть не посоромилися зняти увесь цей процес у прямому ефірі та довести, що домашні пологи нічим не гірші, ніж пологи у лікарні. Декілька років тому ніхто не наважувався покликати на це дійство чоловіка, а тут мільйони підписників спостерігали за народженням нової людини. Життя не стоїть на місці!

Зазвичай, прихильники домашніх пологів посилаються на досвід громадян інших країн, де це цілком звичайна справа. Жінка народжує прямо у домашній ванній, а поряд із нею всі родичі та близькі. Але це доволі суперечливе питання, адже варто враховувати, що за кордоном рівень медицини та й самі закони геть інші. 

Якщо у США та Нідерландах це є цілком легальною справою, то в Україні все далеко не так. Звичайно, жінки запрошують додому акушерок, які повинні слідкувати за процесом та допомагати в екстрених ситуаціях, але з юридичної точки зору, ці люди порушують закон. Чому в Україні домашні пологи не такі безпечні як за кордоном?

Домашні пологи

Кількість жінок, які планують народжувати вдома зростає щороку. Вони вважають, що такі пологи проходять набагато легше та спокійніше, адже ти знаходишся у колі своїх рідних, а їх підтримка просто неоціненна! Крім того, зникає ризик інфекцій, на які можна натрапити у лікарні. 

Переваги домашніх пологів

  1. Нестандартний підхід до пологів. Якщо у лікарні жінки народжують лише в чітко визначеному положенні, то вдома це можна робити як завгодно. У басейні, у ванній, наприсядки. Вдома за вами ніхто не слідкує, а всю інформацію можна знайти в Інтернеті. 
  2. Відсутність суперечок з лікарями. Жінки обирають домашні пологи ще й тому, що вірять у те, що можуть народити без лікарів, без ліків та проколювань плодового міхура. Колись, жінки народжували самі і все складалося дуже добре!
  3. Комфорт. Домашні пологи відбуваються в знайомих вам умовах і це викликає набагато менше стресу. Рідні стіни допомагають!
  4. Знайома мікрофлора. Жінка та дитина з самого початку жили з цими бактеріями та мікробами, а це означає, що ризики захворіти на щось серйозне значно падають.

Але варто також пам’ятати, що вдома народжувати можуть лише ті жінки, у яких протягом вагітності не було ніяких проблем та відхилень. Навіть дрібні проблеми можуть стати причиною непередбачуваної ситуації, яка може призвести до смерті матері, дитини, або обох. 

Дивімося правді у вічі, домашні пологи в Україні – це надзвичайний ризик і тут не варто заглядатися на досвід наших сусідів та жителів США. Далеко не всі жінки, шукаючи інформацію про можливість народжувати вдома, вчитуються в те, що за кордоном, до вагітної жінки під час домашніх пологів швидка буде летіти вертольотом, а в нас?  А у нас це непередбачено навіть законом, тому сподіватися на швидку, яка може їхати занадто довго – не варто. 

Під час пологів можуть виникнути різноманітні непередбачувані ситуації, які потребують миттєвого рішення та лікарського втручання, а вдома забезпечити всі необхідні умови просто неможливо. 

Ви готові ризикнути своїм життям та життям своєї дитини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector