“Дріжджове” омолодження: маска, яка допоможе вас позбутись “зайвих” 10 років

Про чудодійну маску, що здатна омолоджувати на десятки років, мріє чи не кожна жінка. Але, як відомо науці сьогодні, старіння – процес незворотній. Відтак, не вірте, якщо хтось вам пообіцяє повернути омріяну молодість. А от заповільнити вплив часу цілком можливо.

Для того, щоб виглядати молодшими, голлівудські селебріті ладні витрачати мільйони. Дивно, з огляду на те, що існує не менш дієва альтернатива пластиці та салонним процедурам – і це маска із дріжджів! Окрім доступності, цей засіб народної медицини характеризується і простотою у приготуванні. Адже вам знадобиться тільки три прості компоненти: олія, вода і дріжджі. Уже після першого використання ефект вас щонайменше здивує. Рекомендуємо!

Що знадобиться?

  • 6 ч. л. молока;
  • 2 ч. л. “живих” дріжджів;
  • 1 ч. л. меду;
  • 3 ч. л. крохмалю;
  • 2 краплі вітаміну Е та А – за бажання.

Як приготувати?

Заливаємо дріжджі теплим молоком на 20 хвилин. Додаємо мед. За наявності алергії, підійде йогурт.  Засипаємо до суміші крохмаль та додаємо вітаміни. Залежно від типу шкіри, маску можна доповнювати й іншими компонентами. Для сухої шкіри варто додати 2 ч. л. вершкового масла. Для жирної – 2 ч. л. картопляного соку. А от комбінованому типу підійде 2 ч. л. соку моркви.

Як наносити?

Наносимо маску у кілька шарів. Один за одним і з перервами на те, щоб суміш підсохла. Не варто наносити маску на ділянки навколо очей. А от шию без уваги не залишаємо. Термін дії маски – 20 хвилин. Після змиваємо її теплою водою. Повторюємо процедуру щодня упродовж двох тижнів. І результат помітите не тільки ви, але й навколишні.

У чому полягає користь маски?

Дріжджі зменшують зморшки і омолоджують шкіру завдяки високому вмісту амінокислот.

Мед відмінно очищує пори і стимулює кровообіг.

Вітаміни А та Е підвищують рівень вироблення колагену. А також – усувають запалення.

А як боретесь із віковими ознаками ви?

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector