Дружба між чоловіком та жінкою: правда чи міф?

Дружба між чоловіком та жінкою. Більшість вважає, що такого геть не існує і в цих стосунках, хтось один точно сподіватиметься на якийсь розвиток подій. Але все ж, психологи наголошують, що така дружба цілком можлива й базуватися вона може на різних речах. Для того, аби вам було легше повірити, ми сформували для вас декілька категорій цих специфічних стосунків.

Дружба з дитинства

Деякі стосунки між людьми зароджуються ще в дитинстві, коли вони навіть гадки не мають що таке кохання. Деякі пари у дорослому віці починають зустрічатися, але є й ті, у кого ці дружні стосунки більше нагадують почуття брата з сестрою. Вони бачили перемоги та невдачі один одного, підтримували та ділилися переживаннями. Хіба ж це не звичайна дружба?

В обох все в порядку з особистим життям

Коли у чоловіка та жінки є цілком гармонійні стосунки зі своїми партнерами, вони можуть дружити без всілякого романтичного підтексту. З такою людино дуже легко спілкуватися та ділитися переживаннями щодо стосунків, адже саме людина протилежної статі зможе краще пояснити вам поведінку вашого партнера. 

Романтичні стосунки не склалися

Часом, друзі намагаються перевести свої товариські стосунки на романтичний рівень, але згодом розуміють, що пара з них просто жахлива. Таке буває, дружити можна, а зустрічатися важко. От вони й вирішують залишитися друзями, а спокуси йти далі вже немає, тому що перша спроба показала, що це неможливо.

Емоційний зв’язок

Сильна емоційна травма може сильно вплинути на психіку людини. Зазвичай, це доволі трагічна подія. Зрозуміти почуття такої людини може той, хто на власному досвіді знає, що це таке. Саме на цьому фоні часто зароджується дружба між чоловіком та жінкою. В ній немає ніякого прихованого сенсу, просто люди можуть розділити свій біль та переживання й знати, що їх розуміють.

Хобі

Дуже часто дружба зароджується саме на основі однакових хобі. Якщо ви займаєтеся флористикою чи спортом, вам буде цікаво поспілкуватися з людиною, яка теж цим захоплюється. Саме тому, не варто ревнувати свого партнера до того, що вона обговорює квіти, або футбольні матчі зі своїм новим другом. Можливо, це лише дружнє спілкування?

А ви вірите у дружбу між чоловіком та дружиною?

Julia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector