«Коли ви все відпускаєте, до вас приходить найкраще» – 7 порад Шрі Шанкара, здатні наповнити оптимізмом

Дуже часто люди вирушають шукати відповіді на свої запитання до Індії. Це дійсно магічна країна, яка вчить нас жити та дивитися на життя геть по іншому. Ми ж пропонуємо вашій увазі вислови відомого індійського гуру та громадського діяча Шрі Шрі Раві Шанкара, який входить до списку 5 найвпливовіших людей Індії та навіть висувався Нобелівським комітетом на здобуття Нобелівської премії миру у 2004 та 2006 роках.

Не потрібно нікуди поспішати

Якщо ти в місці, де відчуваєш щастя. Якщо тобі некомфортно, потрібно встати й піти туди, де відчуваєш щастя. Але варто пам’ятати, що щастя живе  нас самих. Вам необхідно слухати свій внутрішній голос, тоді в житті буде повна гармонія.

Не прагни контролювати людей і події

Все що з вами відбувається – не просто так. Не намагайся контролювати та планувати своє життя. Просто зупинися та дозволь подіям статися. Обміркуй куди все це веде тебе. Доля завжди посилає тобі людей та події для чогось. Сприймай це як урок.

Давай собі свободу бути собою, а іншим – бути іншими

У кожної людини своє життя і лише вона знає, як для неї буде краще. Не варто гнатися за кимось. Якщо ви зустрілися – це просто чудово, але бувають ситуації, коли люди зустрічаються аби засвоїти урок. Коли їх місія виконана – вони йдуть. 

Не прагни мати все і зразу

У сучасному світі часто виникає думка, що в нас нічого немає. Насправді, це не так. Просто озирніться навколо й ви помітите, що живете набагато краще, ніж може здатися на перший погляд. Крім того, ви завжди можете попросити допомоги. Навчіться радіти тому, що вже маєте. 

Зустрічай з посмішкою, з любов’ю, всіх і все

Але ніколи не кажи “Прощавай”, тому що ніщо й ніколи не закінчується назавжди. Дякуй й чекай нових зустрічей.

Будь відкритий людям, космосу, Богу

Завжди вір у те, що твоє життя буде лише кращою версією. Думки матеріалізуються, а позитивна енергія притягується. Завжди вір у краще й воно буде! 

Щоб надіти чисту сорочку, потрібно скинути стару

Ти не зможеш побудувати нове життя, якщо будеш сковувати себе старими рамками та переконаннями. Будь гнучкішим, світ таких любить. 

Ви дотримуєтеся цих порад?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector