Дружина вагітна, а чоловік відмовляється створювати сім’ю

Один чоловік дуже сильно обурювався, що зараз зовсім не впізнає власну дружину. Казав, що вона страшенно себе запустила і геть не дбала про власну вроду. Колись була миленькою на лице, а зараз від’їла здоровенні щоки. Замість красивих локонів на голові зараз розтріпаний хвостик. 

А про фігуру йому взагалі було страшно навіть згадувати. Жінка набрала понад 20 кілограмів. Колись була 50-кілограмовою спортсменкою, а зараз що? А зараз на шар схожа: талії немає, боки округлились, складка складку перекриває. Бегемоти із задишкою. Ото і все.

Не кращими були новини і зі сфери господарства. Хазяйка з неї нікудишня. Доки чоловік на роботі горбатився, намагався заробити якнайбільше, брав понаднормові зміни, вона собі на ліжку боки відлежувала.

Коли суджений робив зауваження, вона миленько на нього поглядала, моргала очицями і сказала, що їй складно.

Зазнали змін і вподобання дівчини. Тепер замість активності та спорту вона обирала перегляд серіалів та сон. А навчання та робота перетворилися на тотальну бездіяльність.

На фоні цього всього чоловік також почувався другорядним героєм. Дружина не приділяла йому належної уваги. Тож одного дня він не витримав і збагнув, що час подавати на розлучення.

– Ні, не про таку сім’ю я мріяв. Усе це – не те,що мені потрібно.- постійно жалівся чолов’яга.- Я вважаю, що вона порушила договір, тож цілком логічно буде, якщо і скажу, що передумав.

Усі довкола підтримували обуреного жениха. Вони казали, що жінкам у житті тільки й потрібен штамп у паспорті. Заради нього ті готові на все. А після весілля забувають про все на світі. Розслабляються і запускають себе. А подібне терпіти – нестерпно. Тож чоловік чинить правильно, подаючи на розлучення.

Інша сторона просто ганила дружину. Вони вважали, що це дружина навмисне підштовхує чоловіка на розлучення усіма можливими способами. Використала і хоче кинути. Хіба ж це совісно? 

І серед усього цього гамору знайшлася тільки одна людина, яка ніяк не могла збагнути, як за пів року жінка змогла набрати 20 кілограмів, не маючи жодних патологій ?

– Йдеться про якусь хворобу? Гормони? Чи може травми якісь? А, може, депресія?- тепер це питання зацікавило й інших учасників дискусії.

Але відповідь бідолашного чоловіка шокувала співрозмовників:

– Та ні, нічим не хворіла. Усе з нею нормально. Вона просто на восьмому місяці вагітності.

А це, повірте, цілком міняє ситуацію.

І справді, бідний чоловік. Як це ж так? Женився з красивою, роботящою, а головне, невагітною дівчиною. А тут бац і така підстава. Працювати їй важко, доглядати за собою ніколи. Розлінилася та запустила себе так, що далі вже немає куди. Позор та ганьба такій жінці! Як собі таке можна дозволити!?

А Вас також дивує ця несправедливість світу?

От женишся ти з красунею, якій ледь виповнилося двадцять, а через десять років отримуєш тридцятирічну пані.

Береш за дружину худу дівчину, а вона раптом їсти починає… Та ще й поправляється.

Приходить невагітна, а потім дітей повний дім.

Приймаєш безробітну, а вона раптом гроші свої звідкись має.

 А як же так? Хіба ж так буває?

Як же важко зараз живеться чоловікам з такими непостійними та підступними жінками.

А на які стереотипи про жінок доводилося натрапляти Вам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector