– Дякую тобі за гроші. Ти пробач, що так довго тягнув з боргом. Реально не було можливості віддати

Вчора чоловік ходив у бар, а точніше на літній майданчик при барі, щоб зустрітися зі своїм старим другом. Друзів у мого чоловіка не так багато і він дуже дорожить дружбою з кожним з них.

З посиденьок чоловік повернувся зі значною сумою грошей.

– Це тобі на шопінг, – заявив чоловік і вручив мені десять тисяч.

– Це звідки? Знайшов?

– Ні, Олексій борг повернув, – відповів чоловік.

Далі він мені розповів подробиці, про які ніколи не згадував.

Чотири роки тому Олексій потрапив в неприємну ситуацію. Щоб викрутитися довелося продати все, що було. І крім цього від Олексія пішла дружина, побоялася труднощів. Ситуація вирішилася на користь Олексія, але він залишився без грошей і в сорок років довелося починати будувати нове життя. Грошей не було, на роботу ходив пішки. Це бачили всі навколо. Брати Олексія не запропонували йому і копійки, при цьому відпочивали за кордоном.

Незабаром Олексій познайомився з Ларисою. Щоб піти на перше побачення з букетом дорогих квітів, Олексій продав годинник. Потім, щоб піти на побачення, Олексій кілька разів позичав гроші у мого чоловіка.

Справи повільно йшли в гору, але Лариса була поруч і підтримувала коханого чоловіка. І, як відомо, дорогу здолає той, хто йде. У Олексія все поступово почало налагоджуватися. З’явилися гроші, взяв іпотеку і запропонував Ларисі одружитися. І ось вчора в барі Олексій повернув борг. Чоловік зовсім не очікував і приємно здивувався.

– Дякую тобі за допомогу. Ти пробач, що так довго тягнув. Реально не було можливості віддати. Брати дивилися як я тону і не допомогли, а ти підтримав. Зараз брати згадали про мене, але тільки не потрібні вони мені. Ніколи не допоможу.

Чи справедливе подібне ставлення? Я вважаю так. Адже на кого можна розраховувати, якщо не на рідних братів і сестер. Але часом вони виявляються набагато гіршими і байдужими від сторонніх людей.

Я щаслива, що у мене в родині не так. Мої брати точно мені допоможуть.

А як у вас? Що думаєте з цього приводу?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector