Фантастичні здібності, якими володіють тільки немовлята

Діти – це найцінніший скарб й іноді ми навіть уявити собі не можемо, наскільки вони унікальні та чарівні. Сьогодні, ми розповімо вам про їх надзвичайні здібності. Таких немає більше ні в кого!

1. Здатні відновлювати органи матері

Деякі дослідження показують, що після пологів слабкий серцевий м’яз у жінок зміцнюється. Відбувається це  завдяки стовбуровим клітинам з пуповини. Вони можуть відновлювати не лише серце, а й інші слабкі органи.

2. Новонароджені діти плачуть без сліз та не пітніють

Річ у тому, що у новонароджених зовсім не розвинені потові залози та слізні протоки. В утробі матері вони просто непотрібні, але згодом, дитина буде розвиватися та плакати вже зі слізьми. 

3. Новонароджені можуть спати з відкритими очима

У дорослих людей, швидка фаза сну займає всього 25 % усього часу, а ось у новонароджених – 50 %. У швидку фазу сну людина може розплющувати очі, а діти роблять це ще частіше. Саме тому, не варто лякатися, коли дитина спить з розплющеними очима. Зазвичай, у цей момент вона вже бачить сон.

 

4. Маленькі діти мають тонше відчуття смаку

Рот дорослої людини містить близько 10 тисяч рецепторів,  а ось у малої дитини їх близько 30 тисяч. Вчені пояснюють це тим, що саме таким чином дитина може швидше пізнати світ, адже вона тягне до рота абсолютно все. 

5. Відразу після пологів можуть з’явитися особливі мітки

Здебільшого, у новонароджених одразу після пологів на тілі можуть з’явитися червоні цятки. Часто батьки дуже турбуються з цього приводу, але насправді це лише ділянки розширених кровоносних судин і з часом вони зникнуть. 

6. Новонароджені здатні змінювати колір очей

Більшість немовлят народжуються з блакитними очима та з часом колір змінюється. Річ у тому, що меланін в організмі людини накопичується поступово, тому діти лише з часом набувають зеленого, синього та сірого кольору очей. А ось кароокі вже народжуються з карими очима. 

7. Вловлюють спеціальні теплові сигнали матері

Дітей після пологів кладуть на груди матері і вони інтуїтивно тягнуться до грудей та навіть починають їсти. Лікарі стверджують, що губи немовлят від природи прохолодніші, а їх рецептори відчувають тепло материнських грудей та тягнуться до них. Але цей процес ще не досліджений до кінця.

8. Маленькі діти до певного віку не бояться висоти

Десь до 9 місяців дитина не розуміє що таке балан та висота. Страх висоти відсутній оскільки малюк ще не має достатньої інформації про довкілля та не розуміє де його підстерігає небезпека. Коли ж він починає повзати та ходити може зароджуватися страх висоти. Спрацьовує інстинкт самозбереження. 

9. Немовлята, на відміну від дорослих, не тремтять, коли їм холодно

5% тіла немовлят займає  бура жирова тканина. Вона захищає їх від холоду, але це не означає, що вам не потрібно дбати про тепло та комфорт малюка. Якщо ви помітили, що ваша дитина тремтить, слід негайно звернутися до невропатолога. 

10. Маніпулює матір’ю за допомогою спеціальних хімічних реакцій

Ви вже, мабуть, чули про особливий аромат немовлят, так? Цей запах діє на мозок жінки таким чином, що він починає виробляти гормон задоволення дофамін. Взагалі, діти так діють на всіх, але на мам найбільше. 

11. Немовля, буквально, – справжнє золотце

Кожна людина має в собі близько 0,2 міліграма золота. А ось волосся новонародженого містить більше золота, ніж земна кора. Звичайно, цей показник падає до норми дорослої людини вже за 3 місяці після народження. 

12. У новонароджених дітей більше нейронних зв’язків у мозку, ніж у дорослих 

Новонароджені мають вдвічі більше нейронних зв’язків, ніж дорослі люди. А все тому, що дитині необхідно швидко засвоїти велику кількість інформації за короткий проміжок часу. До 3 років мозок, зазвичай, перекриває непотрібні синаптичні зв’язки. Якщо це станеться раніше, дитина може мати проблеми з розвитком, а якщо пізніше – перетворитися на справжнього генія. 

Тепер ви розумієте, що діти – це не звичайні люди, адже вони зовсім інші!

Ви вже знали про це?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector