Яке істинне обличчя приховує жінка під маскою знака Зодіаку?

Кожний знак Зодіаку має свої особливості, які хоче приховати. Та астрологи змогли зрозуміти, що ж ховається за масками кожного. Тепер про жінок дізнаєте трохи більше!

Погодьтесь, в кожного ж є власні приховані риси, на які він одягає маску певного образу й дотримується його. І це стосується всіх, а якщо говорити лише про жінок, то тут взагалі важко зрозуміти, хто і ким є, адже жінки — чудові акторки та інтриганки. Астрологи стверджують, що жінка за своєю природою така, що мусить показувати трохи не те, ким є насправді. Ймовірно, це закладено генетикою.

Жінка-Овен — сильна, активна і агресивна, вона просто вибухова! Але це лише зовні. Насправді десь там, в глибині душі. сидить маленька, ніжна, ранима, чутлива та, може, й  ображена дівчинка, яка боїться показати свою слабинку.

Жінка-Телець  — спокійна, врівноважена, невимушена. Та це через панічний страх хаосу та невизначеності. Особливо важко цим жінкам зрозуміти, що негатив у їхнє життя приносить рідна людина. Та така жінка буде довго терпіти, аж поки ситуація зовсім не вийде з-під контролю.

Жінка-Близнюки — весела та безпроблемна, але насправді їм важко приховати свою підвищену дратівливість. Вони нервують через усе, що їм дороге, бо дуже бояться втратити.

Жінка-Рак — ніжна, дбайлива, розуміюча, вся завжди в любові, дружбі, почуттях та романтиці, однак вона ще й хитра! Насправді десь там, підсвідомо, Рак добре вираховує можливу користь від якоїсь людини. Раки точно думають про себе.

Жінка-Лев — горда, недоступна, мовчазна, із зверхнім поглядом, однак їй просто потрібно трошки більше любові, ніж іншим знакам Зодіаку. Носіть на ручках ту маленьку дівчинку і все буде добре..

Жінка-Діва  — та, що не буде панікувати та влаштовувати істерик, вона добре обрала свій шлях і постійно приймає якісь рішення. Але Діва ще й чудовий секретний агент. Вона вираховує найменші деталі, тож якщо вона захоче когось забрати із сім’ї, то вона це зробить. Будь-які паролі чи секретні коди Діва з легкістю попросить так, що ви їй усе віддасте самі.

Жінка-Терези — спокійна, мирна, довірлива і така, що надасть підтримку. Але вона зовсім не ідеальна, оскільки їм подобається крутити своїм чоловіком так, як крутять лялькою в театрі для дітей. Її проблеми автоматично стають проблемами чоловіка.

Жінка-Скорпіон — гордовита, сильна і сувора, такою її можна переважно побачити. Але з найріднішими це мила й весела душа компанії, яка зробить посеред ночі яєшню для коханого і буде йому вірною до кінця.Така жінка — подарунок долі.

Жінка-Стрілець — незалежна, закохана в свободу і дуже самостійна. Їй хочеться бути самодостатньою та володіти життєвою мудрістю, однак це не так. Вона часто готова поплакати, пожалітись, понити, бо все в житті не таке. 

Жінка-Козоріг — спокійна та впевнена в собі кар’єристка-контролер. Але якщо тільки спробувати заглянути під маску, то звідти вилетить буря емоцій у вигляді впертості, незадоволення, претензій. 

Жінка-Водолій — ексцентрична, трохи вітряна і оригінальна, їй подобається дурити усіх навколо своїм загадковим образом. Але насправді там купа аналітичного мислення, яке бачить вас наскрізь. От вона милується вам, усміхається, а насправді усе про вас знає.

Жінка-Риба — мила, спокійна, добра та віддана, постійно літає в хмарах та в своїх світах. Вона не любить вирішувати своїх проблем самостійно, тому завжди маніпулює чоловіком. Така собі беззахисна дівчинка. Але насправді вона полює на багатого чоловіка, який ви робив усе за неї, а вона і далі могла насолоджуватись своїми мрійливими думками, живучи в комфорті та нічого не потребуючи.

 Впізнали себе?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector