Географічний гороскоп: ваша Батьківщина за знаком Зодіаку

Яка країна найближче до вашої душі? Де ви себе будете відчувати максимально комфортно?

Так, ніхто не може самостійно обрати країну у якій він має народитися, проте з часом ми можемо самі потрапити туди, куди хочемо – головне мати бажання. Якщо у нас є нестримне бажання поїхати, скажімо, до Італії, бо там нам дуже спокійно та приємно… Чому там не побути?

Завдяки географічному гороскопу ми без подорожі дізнаємося куди потрібно неодмінно поїхати, адже там енергетика нашої душі.

Овен

Педантичним Овнам буде найкомфортніше в Австрії або Німеччині. Саме тут вони зможуть досягнути бажаного та збудувати прекрасну кар’єру.

Телець

Чорногорія та береги Болгарії. Ось, що дійсно потрібно для цих людей. Їм тут буде добре, адже тут кожен господар має своє домашнє вино, прекрасне почуття гумору. А море? Яке ж воно прекрасне.

Близнюки

Так, Близнюки обожнюють комфорт, проте вони не можуть жити без древньої історії. Тому, сучасні та прогресивні країни, як от Японія та США – ідеальний варіант. Тим паче, що там є океан, який надасть море енергії та сил.

 

Рак

Раки не можуть прожити без розвитку своєї духовності, тому їм потрібно бути в Індії в Тибеті. Тут вони віднайдуть те, що так давно шукали: гармонії, спокою та освіченості.

Лев

Лев потребує помпезності та надмірної розкоші. Європейські країни підійдуть дуже добре, але особливо Монако, Швеція.

Діва

Діви гарно себе почувають у країнах, де порядок понад усе. Якщо вони побудуть у Швейцарії, то вже ніколи не захочуть повертатися з тієї країни на свою Батьківщину.

Терези

Вони естети, які вміють насолоджуватися прекрасним моментом, що завис у вічності. Тому, для них важливо гуляти вуличками зі старовинною архітектурою, прибраними парками та продуманими транспортними гілками. Терези, їдьте до Італії та Англії.

Скорпіон

Скорпіони рвуться з усіх сил до Бразилії. У країну де всі звикли до палючого сонця, а кокос – це страва обов’язкова на щодень. Екзотичність, але з комфортом.

Стрілець

Стрільці поважають волю, тому куди йому їхати як не на Кубу? Тут вони добре зрозуміють цінність того, що і так для них є важливим. Також, сонячні береги Греції, Мальти додадуть впевненості та спокою.

Козеріг

Козероги справжні та духовні особи, тому їм потрібно бути у країнах, де найбільше поважають культуру та традиції – Норвегія та Швеція.

Водолій

Водолій сприймає цей світ не так, як інші знаки Зодіаку, тому всі їхні життєві дороги все одно приведуть до України.

Лише на рідній землі вони віднайдуть своє істинне щастя.

Риби

Риби обожнюють воду, а особливо тихий шелест морських або океанічних хвиль.

У горах Риби просто не проживуть, а ось у Таїланді – точно на всі 100% будуть щасливі.

А у яку країну хочете поїхати ви?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector